فریبا: همکاری قایدی و اسماعیلی شاعرانه بود!

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، بهتاش فریبا در گفت و گویی با اشاره به نمایش خوب استقلال مقابل ذوب آهن بیان کرد: کسب قهرمانی در لیگ برتر برای استقلال با توجه به نتایج بدست آمده سخت شده است. البته همانطورکه می دانید فوتبال بازی شگفتی هاست و نمی دانیم در آینده چه اتفاقاتی می افتد از این رو هنوز هم به قهرمانی در لیگ برتر نیز امید داریم اما به طور حتم کسب این عنوان بسیار سخت است.بر همین اساس و کسب نتایج دلخواه در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ما را به قهرمانی در این ۲ جام امیدوارتر کرده است.

او با اشاره به تاکتیک استقلال برای مقابله با بازی بسته تیم ذوب آهن تاکید کرد: تیم های «مجتبی حسینی» همگی تاکتیکی هستند و این موضوع درتیم ذوب آهن نیز به خوبی نمایان است. بازیکنان این تیم شب گذشته به خوبی فضا را برای مهاجمان استقلال بسته بودند و اجازه نمی دادند پشت خط هافبک بازیکنان صاحب توپ شوند. علاوه براین کناره ها را نیز به خوبی درکنترل خود داشتند و اجازه نفود به بازیکنان کناری نمی دادند.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: به همین علت «وریا غفوری» در نیمه نخست کم کار به نظر رسید البته درنقطه مقابل «محمد نادری» پرکارتر بوده و بیشتر به خط حمله کمک کرد. کادر فنی استقلال که متوجه این موضوع شده بود در نیمه دوم تغییراتی در تاکتیک تیمی ایجاد و این مشکل را در نیمه دوم برطرف کرد.

فریبا با اشاره به عملکرد درخشان مهدی قایدی در مسابقه دیشب تاکید کرد: اگرچه قائدی در دیدار شب گذشته بازیکن همیشگی نبود، اما او در به ثمر رسیدن هر ۲ گل استقلال تاثیر گذار بود. گل اول که با پاس او به ثمر رسید و در گل دوم هم با حرکتی که ما فوتبالیست ها به آن حرکت شاعرانه می گوییم از روی توپ پرید تا «فرشید اسماعیلی» از آن استفاده کند تاثیر گذار بود.

وی افزود: با این همه قائدی تاثیرگذارترین بازیکن میدان بود اما تاکید می کنم او بازیکن همیشگی نبود. همانطور که عنوان کردم او نیز همانند سایر بازیکنان استقلال هنوز به شرایط آرمانی لازم نرسیده است.
پیشکسوت استقلال در ادامه به مقایسه قایدی با سایر بزرگان پرداخت و گفت: بعضی از بازیکنان همانند «خداداد عزیزی»، «مجید نامجو مطلق»، «علی دایی» ‌ و سایر بزرگان فوتبال این کشور ممکن است در ۸۵ دقیقه یک بازی حتی توپ به پایشان نخورد اما در یک حرکت می توانند نتیجه را تغییر داده و پیروزی را برای تیمشان به ارمغان بیاورند براین باورم که قائدی نیز از این دست بازیکنان است و همیشه باید درزمین بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید