فرهاد مجیدی به دنبال جاسوس استقلال!

آخرین خبرها

فرهاد مجیدی

خبر ورزشی/ به دستور فرهاد مجیدی کلیه افراد رسانه ای، عکاس و فیلمبردار و حتی افسر امنیتی باشگاه از گروه تیمی استقلال حذف شدند!
 سرمربی استقلال که در لیگ قهرمانان آسیا نتایج قابل قبولی کسب و به دور یک هشتم نهایی این رقابت ها صعود کرد پس از این موفقیت هم اجازه مصاحبه کردن به بازیکنانش نداد.
به دستور فرهاد مجیدی فعالیت بازیکنان استقلال درفضای مجازی نیز محدود شد تا حاشیه جدیدی برای این تیم به وجود نیاید اما نکته عجیب حساسیت فرهاد مجیدی روی اخباری است که در سایت های خبری یا فضای مجازی از درون باشگاه استقلال منتشر می شود.
از آنجایی که استقلال و همین طور پرسپولیس دو باشگاه بزرگ و پرطرفدار محسوب می شوند بنابراین طبیعی است اخبار مختلف و متنوعی از درون آن دررسانه ها یا حتی فضای مجازی منتشر شود. با این وجود سرمربی آبی ها به تازگی نسبت به این موضوع حساس شده و پس از ممنوع کردن شاگردانش از انجام مصاحبه باز هم به دنبال پیدا کردن فرد یا افرادی است که اخبار تیمش را بیرون برده و منتشر می کنند.
آخرین اقدام فرهاد مجیدی نیز بیرون گذاشتن همه افراد اطراف باشگاه از گروه تیمی استقلال بوده است. به نظر می رسد سرمربی استقلال می خواهد بدین طریق تیمش را محدودتر از گذشته کرده و ضمن شناسایی جاسوس آبی ها از انتشار اخبار بعدی جلوگیری کند. آیا موفق می شود؟ باید منتظر ماند و دید!

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید