فرهاد مجیدی،نفت را به آتش می کشد؟

آخرین خبرها

به گزارش سایت استقلال مگ به نقل از آوای استقلال،استقلال در یکی از دو دیدار معوقه اش نسبت به تیم های بالای سر خود، امروز در استادیوم تختی آبادان به مصاف صنعت نفت می رود. آبی پوشان که رده سوم را به صورت موقت به گل گهر واگذار کرده و آلومینیوم اراک را نیز بالاتر از خود می بینند، در پی بازگشت به جایگاه سوم هستند.

* حسینی به دنبال دومین کلین شیت فصل
با توجه به عدم حضور رشید مظاهری در آبادان و به دلیل مصدومیت، حسینی این فرصت را دارد تا یکبار دیگر درون دروازه تیمش قرار بگیرد. سنگربان آبی پوشان که با وجود نیمکت نشینی در این فصل، کارش را بدون حاشیه انجام داد و هیچ گاه به این مسئله اعتراضی نداشته، برای دومین دیدار متوالی درون دروازه تیمش قرار خواهد گرفت.
حسینی در بازی گذشته در برابر ذوب آهن مرتکب اشتباه شد و در ادامه با یک سیو بزرگ، پیروزی تیمش را حفظ کرد. او که تنها در هفته نخست و در بازی با مس رفسنجان موفق شد دروازه تیمش را بسته نگه دارد، امیدوار است امروز برای دومین بار کلین شیت کند.

* بازگشت دانشگر به ترکیب اصلی؟
محمد دانشگر که پس از جنجال های پیش آمده در بازی با پیکان، از تمرینات تیم کنار گذاشته شده بود، در دربی برای دقایقی به میدان رفت و ممکن است در دیدار امروز از ابتدا برای تیمش به میدان برود. اگر مجیدی قصد داشته باشد با سیستم ۳۵۲ بازی کند، عارف غلامی در کنار سیاوش یزدانی دیگر مدافعین استقلال خواهند بود.
البته اگر مجیدی قصدی برای استفاده از دانشگر از ابتدا نداشته باشد، محمدحسین مرادمند می تواند در ترکیب اصلی قرار بگیرد. همانطور که او در بازی با ذوب آهن نیز از ابتدا در کنار غلامی و یزدانی به میدان رفت.

* بازی با یک هافبک دفاعی
با توجه به مصدومیت و غیبت مهدی مهدی پور، استقلالی ها تنها از مسعود ریگی در پست هافبک دفاعی استفاده خواهند کرد. البته آرش رضاوند نیز با حضور در ترکیب ثابت آبی پوشان، به کمک ریگی خواهد آمد تا او در جنگ های میانه میدان تنها نباشد.

* نادری در چپ، وریا در راست
محمد نادری که این روزها یکی از خوب های استقلالی هاست، در بازی امروز برابر صنعت نفت، در سمت چپ خط هافبک استقلال انجام وظیفه می کند. وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان نیز با توجه به غیبت موسوی، تنها گزینه موجود برای قرار گرفتن در سمت راست تیم مجیدی است.
فرشید اسماعیلی که این روزها یکی از آماده ترین بازیکنان استقلال است، پس از درخشش در بازی با ذوب آهن و رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، در بازی با آبادانی ها نیز امید اصلی خط میانی تیمش است.

* خط حمله ای تکراری
شیخ دیاباته در بازی با صنعت نفت تیمش را همراهی نمی کند تا استقلال با زوج تکراری خود در خط حمله پای به زمین مسابقه بگذارد. مهدی قایدی ۱۰ هفته است که در لیگ برتر پایش به گلزنی باز نشده و مطهری نیز در ۶ بازی گذشته در امر گلزنی ناکام بوده است. این دو مهاجم استقلال امیدوارند امروز به این روند ناکامی پایان دهند.

ترکیب احتمالی استقلال در برابر صنعت نفت:
سیدحسین حسینی – عارف غلامی – سیاوش یزدانی – محمدحسین مرادمند (محمد دانشگر) – مسعود ریگی – محمد نادری – آرش رضاوند – وریا غفوری – فرشید اسماعیلی – ارسلان مطهری – مهدی قایدی

بیشتر بخوانید:

شرمنده‌ایم آقای ویلچرنشین!

… و ناگهان رشید مظاهری مصدوم شد

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید