غیبت مدیران پرسپولیس و شادی گل دو بازیکن برای گلزنی برابر استقلال

آخرین خبرها

غیبت مدیران پرسپولیس و شادی گل دو بازیکن برای گلزنی برابر استقلال

غیبت مدیران پرسپولیس و شادی گل دو بازیکن برای گلزنی برابر استقلال

پایگاه خبری فوتبالی- اردوی تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران تحت تاثیر دربی ۹۵ پیگیری می‌شود و آخرین دستورات تاکتیکی بازیکنان مرور شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، نود و پنجمین دربی پایتخت ساعت ۱۹:۳۰ امروز بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

حاشیه‌های قبل از این بازی را در ادامه می‌خوانید:

* شیوع جهانی بیماری کرونا باعث شده تا رقابت‌های فوتبال باشگاهی کشور همچنان بدون حضور تماشاگر برگزار شود. این سومین دربی پایتخت است که بدون حضور تماشاگران دنبال می‌شود تا باعث تجمع طرفداران هر دو تیم مقابل هتل محل اقامت سرخابی‌های پایتخت شود.

* مسئولان باشگاه پرسپولیس و استقلال مراقب حضور هواداران در هتل هستند تا هیچ یک از آنها در لابی حاضر نشده و با بازیکنان عکس نگیرند. باشگاه پرسپولیس همچون چند ماه گذشته در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازیکنانی که اقدام به گرفتن عکس یادگاری کنند را جریمه خواهد کرد.

* کادر فنی استقلال تهران و پرسپولیس آخرین نکات مربوط به تاکتیک حریفان خود را به بازیکنان این تیم گوشزد کردند. مربیان پرسپولیس در اتاق‌های بازیکنان نیز به مرور وظایف آنها پرداخته و آنها را با نکات فنی آشنا کردند.

* جلسه آنالیز نهایی هر دو تیم ساعت ۱۶ در سالن‌های کنفرانس محل اسکان تیم‌ها برگزار می‌شود.

* بازیکنان پرسپولیس انتظار داشتند جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه همراه با اعضای هیأت مدیره در هتل حاضر شده تا درباره موضوعات مالی برای آنها صحبت کنند اما سمیعی تاکنون تصمیمی برای رفتن به جمع سرخ‌ها قبل از شروع دربی ۹۵ نگرفته است.

* دو تن از بازیکنان پرسپولیس شادی گل ویژه‌ای را در صورت گلزنی در دربی ۹۵ آماده کرده اند تا مقابل چشم عکاسان و دوربین‌های تلویزیونی اجرا کنند.

* باشگاه پرسپولیس از امتیاز ویژه میزبانی خود در دربی امروز استفاده کرد تا از حق تبلیغ روی صندلی‌های خالی از تماشاگر ورزشگاه آزادی استفاده کرده و بابت آن از اسپانسر خود پول اضافی بگیرد. اقدامی که باشگاه استقلال در دیدار رفت از آن غافل شد.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید