عکس نوشت/ روزهاى سخت فرهاد

آخرین خبرها

عکس نوشت/ روزهاى سخت فرهاد


 

عکس نوشت/ روزهاى سخت فرهاد


سایت استقلال مگ_ به نقل از  پایگاه خبری فوتبالی- استقلال پس از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا، دو باخت پشتسرهم در مقطع مهمی از لیگ برتر را تجربه کرده است.
به گزارش فوتبالی، فرهاد مجیدى بعد از بازگشت از جده روز خوش ندیده، جدایى فراز هر چند قابل پیش بینی بود اما برخی عقیده دارند چون فراز از استقلال رفته استقلال دو باخت داده است. مطمئنا خود مجیدی و کادرفنی و بازیکنان چنین عقیده ای ندارند. در هر حال دو شکست پیاپى در لیگ برتر، فرهاد را در موقعیت بسیار بدى قرار داده که تاکنون تجربه آن را نداشته است.
مشخصا استقلال از زمان حضور مجیدى پیشرفت فنى داشته، اما عدم تداوم در نتیجه گیرى چالش بزرگى را براى این تیم ایجاد کرده، فوتبال مدام در حال تغییر است و در زمان شکست همه سرمربى را مى شناسند.
خود فرهاد هم می داند که جایگزینى یک دستیار خوب به جاى کمالوند از واجبات نیمکت استقلال است. نیمکتى که فرهاد در آن تنها به نظر مى رسد. باخت دربى از نظر روانى شرایط بدى را براى تیم بازنده رقم مى زند و براى استقلالى که چهارشنبه یک بازى مرگ و زندگى مقابل ذوب دارد شرایط اورژانسی به وجود آورده که فرهاد مجیدی و تیمش باید سعی کند از این بحران گذر کند. او باید خیلی زود تیمش را جمع کند و به بازیکنان بفهماند که استقلال جای اشتباه کردن نیست.
بیشتر بخوانید:
باشگاه استقلال این بار از مدافع پرسپولیس شکایت کرد
طاهری: آذری جهرمی اول کیفیت اینترنت را درست کند بعد کری بخواند

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید