عبداللهی: پزشک تیم خودش راضی نبوده بماند!

آخرین خبرها

ایسنا/ سرپرست استقلال می‌گوید مسائلی در رابطه با کنار رفتن پزشک تیم پیش آمده که به هر حال باید صحبت و تصمیم‌گیری شود اما شاید خودش راضی نبوده بماند.
نصرالله عبداللهی، سرپرست استقلال در رابطه با برکناری دکتر سیاه‌پوش، پزشک استقلالی‌ها اظهار کرد: او خودش یک مدت است نمی‌آید و باشگاه هم باید تصمیم بگیرد چه کاری انجام دهد. مسائلی در رابطه با کنار رفتن پزشک تیم پیش آمده که به هر حال باید صحبت و تصمیم‌گیری شود اما شاید خودش راضی نبوده که بماند.
او درباره جدایی دستیار مجیدی گفت: این‌ها را از خود مجیدی باید بپرسید اما به هر حال در ایران دو نفر درباره تیم تصمیم می‌گیرند. یکی سرمربی تیم و یکی هم کسی که پول می‌دهد . بقیه هم به این‌ دو نفر کمک می‌کنند و در ایران به این صورت جا افتاده است. ان‌شاءالله همه چیز حل می‌شود و فرهاد مجیدی هم برای موفقیت خودش و تیم کارهای لازم را انجام می‌دهد.
سرپرست استقلال درباره گزینه‌های مربی‌گری این تیم عنوان کرد: خبرنگارها گزینه‌های زیادی را مطرح می‌کنند اما ان‌شاءالله اگر لازم بدانند بعد از داربی مربی انتخاب می‌شود.
او درباره صحبت‌هایی مبنی بر کنار گذاشتن تیم رسانه‌ای تا پیش از داربی گفت: این سلیقه کادر مربی‌گری است و سلیقه‌شان این است. برای این‌که حاشیه کم شود یک مدت به این صورت خواهد بود اما ان‌شاءالله  همه چیز درست می‌شود.
عبداللهی در رابطه با مصدومان استقلال خاطرنشان کرد: همه بازیکنان شرایط خوبی دارند و به داربی می‌رسند اما در نهایت تصمیم‌گیری با کادر مربی‌گری است.
سرپرست استقلال درباره حضور فرزاد مجیدی در کنار او گفت: ما با هم کار می‌کنیم و همه چیز عالی پیش می‌رود و مجیدی هم خیلی فعال است.
او درباره فهرست ورود و خروج استقلال بیان کرد: هیات مدیره در این رابطه با سرمربی جلسه می‌گذارد و به نتیجه می‌رسد و در نهایت انجام می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید