طاهری: پاسخ مجیدی به آذری جهرمی، پاسخ همه استقلالی‌ها بود/ استقلال هر دو نیمه بهتر از پرسپولیس بود

آخرین خبرها

طاهری: پاسخ مجیدی به آذری جهرمی، پاسخ همه استقلالی‌ها بود/ استقلال هر دو نیمه بهتر از پرسپولیس بود

طاهری: پاسخ مجیدی به آذری جهرمی، پاسخ همه استقلالی‌ها بود/ استقلال هر دو نیمه بهتر از پرسپولیس بود

پایگاه خبری فوتبالی- بیژن طاهری، مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در دربی خوب بازی کرد و در هر دو نیمه بهتر از پرسپولیس بود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، بیژن طاهری درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۹۵، اظهار داشت: استقلال در این دربی خوب بازی کرد. بازیکنان استقلال همه راه‌ها را برای پرسپولیسی‌ها بسته بودند و این تیم نمی‌توانست جلو بیاید، اما به یکباره یک توپ جلوی پای مهاجم پرسپولیس افتاد و گل زدند. پس از گل پرسپولیس، تیم ما به غیر از یکی دو مورد دیگر نتوانست خلق موقعیت کند. استقلال در هر دو نیمه تیم برتر میدان بود و پرسپولیس شکل همیشگی خودش را نداشت. تعویض‌های استقلال بد نبود، چون وقتی تیمی عقب است، باید مهاجم اضافه کند، اما باید گفت شیخ دیاباته، دیگر دیاباته گذشته نیست. 

وی با اشاره به عدم گرفتن پنالتی به سود استقلال توسط داور تصریح کرد: شاید یکسری بحث‌های داوری را ندانیم، اما برخی صحنه‌ها نیاز به تخصص ندارد، مثل صحنه خطا روی مهدی قایدی. محمدرضا اکبریان همان داوری است که دو فصل پیش گل سالم استقلال را مردود اعلام کرد تا از کورس قهرمانی عقب بیفتیم. دو ماه دیگر منتظر باشیم تا اکبریان از استقلال عذرخواهی کند. 

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: اگر چه بازی‌های آسیایی با صعود استقلال همراه بود، اما به این تیم ضربه زد. خدا کند حداقل بتوانند در آسیا موفق باشند تا دل‌مان نسوزد. برای اولین بار نیست که این اتفاقات برای استقلال می‌افتد، بازیکنان باید به فکر جام حذفی و آسیا باشند. ممکن است در لیگ برتر هم اتفاقاتی بیفتد و استقلال نباید ناامید باشد. امیدوارم بازیکنان استقلال در این تیم بمانند تا با قهرمانی در آسیا ناکامی‌های اخیر را جبران کنند و اتفاقات خوبی را رقم بزنند. 

طاهری با بیان اینکه باید از فرهاد مجیدی حمایت شود، گفت: بارها گفته‌ام هر کسی سرمربی استقلال باشد، از او حمایت می‌کنم. مجیدی برای من تافته جدا بافته است، چون از کارش و قاطعیتش خوشم می‌آید. همه باید از مجیدی حمایت کنند. او باید بماند و تیم استقلال را آنطور که می‌خواهد، برای فصل آینده ببندد. 

وی در واکنش به توئیت آذری جهرمی، وزیر ارتباطات علیه ستاره‌های قهرمانی استقلال گفت: پاسخ مجیدی به او، پاسخ همه استقلالی‌ها بود. هر کسی می‌تواند طرفدار یک تیم باشد و چه بسا افراد در پست‌های مختلف طرفدار استقلال باشند، اما در شأن یک وزیر نیست این گونه کُری بخواند. اشکالی ندارد، این روزها نیز می‌گذرد!

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید