صدور حکم علیه مدیر آکادمی استقلال در جلسه پنهانی هیئت مدیره/ دلیل درخواست برای برکناری چه بود؟ + تصاویر

آخرین خبرها

صدور حکم علیه مدیر آکادمی استقلال در جلسه پنهانی هیئت مدیره/ دلیل درخواست برای برکناری چه بود؟ + تصاویر

صدور حکم علیه مدیر آکادمی استقلال در جلسه پنهانی هیئت مدیره/ دلیل درخواست برای برکناری چه بود؟ + تصاویر

پایگاه خبری فوتبالی- در حالی که آکادمی استقلال با توجه به تغییرات و نتایج خوب تیم‌های پایه آرامش پیدا کرده بود، هیئت مدیره این باشگاه رأی به برکناری رئیس این آکادمی داد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، وقتی صحبت از آکادمی باشگاه استقلال می‌شود، ناخودآگاه خیلی‌ها یاد حواشی مختلف به خصوص مسائل و تخلفات رخ داده می‌افتند.

احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال، آکادمی این باشگاه را به ناصر فریادشیران سپرد، فردی که تجربه حضور در آکادمی را داشت. فریادشیران با توجه به حساسیت‌های موجود در آکامی این باشگاه، به مددی قول داد که به وضعیت آن سر و سامان دهد. او خیلی زود کار تعمیرات ورزشگاه امام رضا (ع) را آغاز کرد. نوسازی خوابگاه، اتاق جلسات، رختکن، اتاق مدیریت و … انجام شد و شکل خوبی به خودش گرفت.

رئیس آکادمی استقلال دست به تغییراتی در کادر فنی برخی تیم‌های پایه با توجه به مشکلات گذشته زد. مهم‌تر از همه، تیم‌های رده پایه در فصل گذشته بهترین نتایج خود را کسب کردند که در تاریخ این باشگاه بی‌نظیر بود. همچنین تقریبا تمام تیم‌های رده‌های مختلف موفق به پیروزی در دربی شدند. 

با وجود اتفاقات خوبی که در آکادمی استقلال افتاد، هفته گذشته جلسه هیئت مدیره استقلال برگزار شد و برخی افراد خواهان برکناری فریادشیران از آکادمی شدند. این جلسه در حالی برگزار شد که احمد مددی، مدیرعامل باشگاه از آن خبر نداشت و جلسه بدون حضور او برگزار شد. در این جلسه، در نامه‌ای به مدیرعامل استقلال خواسته شد که فریادشیران از آکادمی باشگاه برکنار شود. 

پیگیری‌ها نشان می‌دهد برخی از پیشکسوتان استقلال که بنا به دلایلی از حضورشان در آکادمی جلوگیری شده است، خواهان برکناری فریادشیران شده‌اند. این در حالی است که پیشکسوتانی چون حسن روشن، مهدی پاشازاده، منصور رشیدی و … از نزدیک امکانات آکادمی استقلال را دیده و از آن ابراز رضایت کرده بودند. فریده شجاعی، همسر مرحوم منصور پورحیدری نیز پس از بازدید از آکادمی، در مصاحبه‌ای گفته بود که از دیدن امکانات آکادمی شوکه شده است. 

در مجموعه امام رضا (ع)، تست پیکرسنجی از تیم‌های نوباوگان استقلال به صورت علمی و تخصصی گرفته شد، آن هم در شرایطی که فدراسیون و برخی باشگاه‌های ایران تاکنون این تست را انجام نداده‌اند.

اکنون دو سؤال مطرح می‌شود، نخست اینکه چرا هیئت مدیره استقلال بدون حضور مددی تصمیم به برکناری فریادشیران گرفته است و دوم اینکه وقتی رده‌های پایه استقلال نتایج خوبی گرفته‌اند، دلیل اقدام برای تغییرات در آکادمی چه چیزی می‌تواند باشد؟ اقدام هیئت مدیره استقلال برای برکناری رئیس آکادمی کمی عجیب است. چطور ممکن است شماری از پیشکسوتان از تغییرات رخ داده در ورزشگاه امام رضا (ع)، ابراز رضایت کنند، اما تعدادی محدود که سوابق بدی هم دارند، خواستار برکناری رئیس آکادمی شدند. اگر هیئت مدیره استقلال در این باره پنهان‌کاری را کنار بگذارد و شفاف‌سازی کند می‌توان جواب این سؤالات را پیدا کرد.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید