شیرجه‌ای تماشایی تر از شوت ترابی (عکس)

آخرین خبرها

شیرجه‌ای تماشایی تر از شوت ترابی (عکس)

شیرجه‌ای تماشایی تر از شوت ترابی (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- مهدی ترابی می توانست در دقیقه ۲۶ یک گل زیبا را در دربی به نام خودش ثبت کند ولی توپ او با فاصله کمی به بیرون رفت.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس با تک گل عیسی آل کثیر برنده دربی ۹۵ بود و سه امتیاز حساسی که در این بازی به دست آورد، ممکن است در انتهای فصل منجر به قهرمانی ۵ باره سرخپوشان شود اما در این شهرآورد، گل های دیگری نیز می توانست به ثمر برسد که چنین نشد.

در دقیقه ۲۶ این بازی، احمد نوراللهی پس از اینکه توپ را از احسان پهلوان گرفت، مهدی ترابی را صاحب موقعیت کرد. هافبک پرسپولیسی ها پس از اینکه چند متری رو به جلو حرکت کرد، با ضربه ای کات دار و فنی به گوشه دروازه، دروازه مظاهری را به شدت تهدید کرد.

در این صحنه توپ با کمترین اختلاف ممکن به بیرون رفت و البته شیرجه زیبای مظاهری نیز به زیبایی های این صحنه افزود. گلر آبی پوشان با یک پرش بلند به سمت توپ، آمادگی اش را به رخ حریف کشید و هر چند شوت زیبای ترابی درون چارچوب نبود ولی این دو بازیکن لحظه زیبایی را در این صحنه خلق کردند که با پرش تماشایی مظاهری، زیباتر نیز شد.

مظاهری که در این بازی دروازه اش توسط آل کثیر باز شد، بجز همان موردی که منجر به تک گل حریف شد، خوب و مطمئن ظاهر شد و شاید اگر او شوت مغانلو را به مکان دیگری دفع می کرد، می توانست با ثبت یک کلین شیت، ستاره استقلال در دربی ۹۵ لقب بگیرد که چنین نشد.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید