شکایت خانواده پورحیدری از باشگاه استقلال

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال،دی ماه سال پیش، فریده شجاعی، همسر مرحوم منصور پورحیدری در حاشیه مراسم بزرگداشت زنده یاد پورحیدری گفته بود: «متاسفانه تا به این لحظه هیچ مبلغی پرداخت نشده است و هیچ کدام از مسئولان باشگاه استقلال در این زمینه واکنشی را نشان نداده‌اند. باید این نکته را یادآور شوم که به احترام هواداران و همچنین نام منصور پورحیدری تا به حال اقدامی به صورت قانونی برای دریافت طلب انجام نشده است در صورتی اگر می‌خواستیم به صورت قانونی، زودتر به مطالبت مرحوم پورحیدری می‌رسیدیم.»

شجاعی، دی ماه دو سال پیش، میزان بدهی باشگاه به خانواده اسطوره این باشگاه را ۴۳۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: «برای دریافت این بدهی چند بار به باشگاه استقلال مراجعه کردیم و آنها در پرداخت این بدهی کوتاهی کردند. البته باشگاه معتقد است که ۲۰۰ میلیون تومان از این طلب صرف هزینه‌های درمان مرحوم پورحیدری شده است و تنها ۲۳۰ میلیون تومان به مرحوم پورحیدری بدهی دارند.»

شجاعی درباره آخرین وضعیت دریافت مطالبات اسطوره فوتبال ایران از باشگاه استقلال عنوان کرد:« هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و وضعیت تغییر نکرده است. مجبورم که از باشگاه استقلال شکایت کنم. چون هیچ گوش شنوایی برای مشکلات ما وجود نداشته و فقط شاهد بی حرمتی بوده‌ایم. به غیر از وعده و وعید هیچ اقدام مثبتی ندیدیم و هنوز ریالی به ما پرداخت نشده است. هواداران به خاطر این شکایت از ما ناراحت می‌شوند اما این هم حق فرزندانم است.

او با تأکید به ثبت شکایت و پیگیری آن از طریق مجاری قانونی گفت: من نمی‌توانم از حق فرزندان منصور بگذرم. بعد از پنج سال هنوز یک جواب درست به ما نمی‌دهند و مجبوریم که شکایت کنیم. مطمئنا هواداران استقلال می‌دانند که در این مورد حق با ماست و امیدوارم که ناراحت نشوند. امیدوارم از این طریق بتوانیم این طلب را دریافت کنیم چون که واقعا هیچ گوشی به صحبت‌های ما بدهکار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید