شانس بالای زلاتان برای همراهی میلان از ابتدای فصل جدید سری A

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ همچنان در حال سپری کردن دوره ریکاوری خود در زمین تمرینی میلانلو است و می‌خواهد خودش را به اولین بازی میلان در فصل جدید سری A برساند.

ستاره سوئدی در اواخر فصل گذشته و در جریان مصاف با یوونتوس در ماه می، آسیب دید و ماه ژوئن از ناحیه زانو تحت عمل جراحی قرار گرفت. او به سبب این مصدومیت با اینکه به اردوی تیم ملی سوئد دعوت شده بود، یورو ۲۰۲۰ را از دست داد اما نمی‌خواهد که آسیب‌دیدگی او را از همراه میلان در شروع فصل جدید نیز محروم کند.

طبق گزارش نشریه گاتزتادلواسپورت؛ زلاتان ۴۰ ساله تمامی مراحل ریکاوری‌اش را بدون مشکل خاصی سپری کرده و شانس زیادی دارد تا در اولین بازی فصل روسونری که روز ۲۳ آگوست (دوشنبه اول شهریور) در خانه سامپدوریا است، حضور پیدا کند.

ایبرا می‌‌تواند ظرف مدت ۱۰ روز دیگر به تمرینات گروهی میلان ملحق شود که در این صورت خواهد توانست مقابل سامپدوریا به میدان برود. با این حال اگر استفانو پیولی ستاره سوئدی را برای آن بازی آماده نبیند، اولیویه ژیرو می‌تواند اولین بازی‌اش را برای میلان انجام دهد. او به تازگی چلسی را با قراردادی ۲ میلیون یورویی به مقصد میلان ترک کرد.

میلان پیش از شروع فصل جدید، در دیدارهایی دوستانه به مصاف تیم‌های نیس فرانسه و رئال مادرید اسپانیا خواهد رفت.

ولاشیچ خبر پیوستن به میلان را تکذیب کرد

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید