سوال بزرگ هواداران؛ اعضای هیات مدیره می‌روند یا مددی؟

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، با استعفای مهدی عبدیان، حمیدرضا آصفی و حجت نظری سه عضو هیئت مدیره استقلال و اوج گرفتن اختلاف‌ها، قرار است عصر امروز (دوشنبه) از ساعت ۱۷ اعضای هیئت مدیره به همراه احمد مددی، مدیرعامل استقلال جلسه‌ای را با حضور مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان برگزار کنند.

شنیده می‌شود در این جلسه قرار است درخصوص استعفای اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال بحث و بررسی شده این در حالی است که این اعضا بخاطر تصمیمات مددی استعفا کرده و پیش شرط بازگشت خود را برکناری وی عنوان کرده اند.
بر همین اساس طبق شنیده های فرهیختگان این تهدید به اندازه ای جدی است که در صورت حمایت دوباره از مددی توسط وزارت، احتمالا باید شاهد حضور نفرات جدید در هیات مدیره استقلال باشیم.

سلطانی فر روز گذشته در بدو ورود به جزیره کیش در واکنش به استعفای اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: یک اختلاف سلیقه بود که باعث شد هیات مدیره باشگاه استعفا کند. ما این استعفا را قبول نکردیم و قرار شد یکی، دو روز آینده جلسه‌ای برای هماهنگی و بررسی مشکلات برگزار کنیم. هم باشگاه استقلال و هم پرسپولیس شرایط خوبی دارند و در لیگ برتر، جام حذفی و آسیا دارای شانس هستند تا موقعیت خوبی به دست بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید