سلطانی‌فر به دنبال آشتی هئیت مدیره و مددی!/احتمال برکناری فریادشیران قوت گرفت

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال؛ عصر امروز اعضای هئیت مدیره استقلال که دیروز در اقدامی مشترک اقدام به استعفا کردند، به همراه مدیرعامل با وزیر ورزش و جوانان ملاقات خواهند داشت تا در حضور وزیر ورزش و جوانان درباره اتفاقات اخیر تصمیم گیری کنند.

بر اساس شنیده های آوای استقلال، مسعود سلطانی فر قصد دارد در این نشست اعضای هئیت مدیره را از تصمیم خود منصرف سازد تا استقلال در روزهای پایانی دولت دوازدهم بدون مشکل مدیریتی فعالیت خود را ادامه دهد اما اعضای هئیت مدیره به هیچ وجه زیر بار این مساله نمی روند و تاکید دارند تا زمانی که مددی و فریادشیران در باشگاه حضور داشته باشند حاضر به ادامه همکاری نخواهند بود.

با این حال از گوشه و کنار شنیده می شود به احتمال فراوان با پادرمیانی وزیر احتمالا اعضای هئیت مدیره از تصمیم خود منصرف خواهند شد به این شرط که مددی در روزهای باقیمانده از حضورش در سمت مدیرعاملی استقلال بدون هماهنگی با هئیت مدیره تصمیمی نگیرد همین طور مصوبه چهار بندی هئیت مدیره که مهمترین بخش آن برکناری ناصر فریادشیران است در اسرع وقت انجام شود.

گویا اعضای هئیت مدیره استقلال از تازه ترین مصاحبه فریادشیران درباره اتفاقات اخیر به شدت شاکی هستند و در نظر دارند متن پرینت شده این مصاحبه با یکی از روزنامه های ورزشی را به وزیر ورزش بدهند تا وی در جریان اتفاقات و حاشیه های سازی رئیس آکادمی برای مجموعه استقلال قرار گیرد.

حالا باید دید اعضای مستعفی هئیت مدیره حاضر به قبول این اتفاق خواهند شد تا همچنان با مددی در مجموعه استقلال باقی بمانند یا اینکه در نهایت وزیر مجبور به موافقت با برکناری مددی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید