ستار همدانی: کمک مخابرات به پرسپولیس باعث تبعیض و تنش در جامعه شد!

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، ستار همدانی در خصوص برتری دو بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی را کامل ندیدم، اما خلاصه آن را دیدم. استقلال دچار سکته تاکتیکی شده و کلاً بعد از دیدار‌های آسیایی از شرایط آرمانی دور شده است و زمان می‌برد تا شرایط بهتر شود. باید از نظر روحی و روانی روی تیم کار شود که دوباره به شرایط مطلوب برسند.

وی افزود: تکلیف استقلال در لیگ مشخص شده و عملاً دیگر شانسی برای قهرمانی در لیگ نداریم بنابراین بهتر است که در جام حذفی تمرکز کنیم و آن را از دست ندهیم و به رقابت‌های آسیایی راه پیدا کنیم.

*استقلال هم حق دارد از کمک‌های دولتی استفاده کند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در رابطه با اسناد منتشر شده در خصوص کمک مالی بلاعوض ۳۰ میلیاردی مخابرات به پرسپولیس عنوان کرد: در واقع همراه اول به پرسپولیس کمک کرده است. صدری از مخابرات آمد و رئیس هیئت مدیره پرسپولیس شد، شاید این یکی از آن چیز‌هایی است که اتفاق افتاده است و موارد مختلف دیگری هم هست.

همدانی تصریح کرد: به نظر من هیچ اشکالی ندارد، اما این حق استقلال هم هست که این مبلغ را به آن‌ها هم اختصاص دهند تا عدالت برقرار شود. این اتفاقات بین هواداران تفرقه ایجاد می‌کند و آن‌ها را رو در روی هم قرار می‌دهد. مسئله کمک به پرسپولیس نیست، بلکه تبعیض و ایجاد تنش در جامعه است.

* مدیران ما شایسته و با برنامه‌ نیستند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: صدری و آذری جهرمی باید به همنوعان خود به صورت یکسان نگاه کنند، علاقه مندی به یک تیم خاص اشکالی ندارد حق طبیعی هر انسانی است، اما در جایگاه حقوقی فکر می‌کنم هیچ وقت نتوان آن را آشکار کرد. آن‌ها نباید برای به دست آوردن دلِ یکی، دلِ دیگری را بشکنند؛ این دور از شأن و شخصیت و منزلت مسئولی است که در جایگاهی قرار گرفته است.

وی در واکنش به لغو قانون منع بکارگیری مربی و بازیکن خارجی در فصل آینده عنوان کرد: متأسفانه بدون مطالعه مصوبه‌ای را قانون می‌کنند و بعد دوباره همان را نقض می‌کنند؛ این نشان می‌دهند که مدیران ما مدیران شایسته و با برنامه‌ای نیستند. مربیان خارجی با توجه به اینکه اطلاعات روز دنیا را دارند می‌توانند به فوتبال ما کمک کنند.

*در طول این سال‌ها تغییرات زیادی در بنده مدیریتی استقلال داشته‌ایم 

همدانی در خصوص مصوبه هیئت مدیره استقلال برای برکناری فریادشیران گفت: با تمام احترامی که برای فریادشیران قائل هستیم، اما فکر می‌کنم در پیشکسوتان استقلال افراد توانمندی داریم که خیلی اصلح‌تر و با ظرفیت و پتانسیل بالاتر از فریادشیران هستند. انتخاب‌ها شایسته سالارانه نیست و از روی ارتباطات شکل گرفته و همه این‌ها به استقلال صدمه می‌زند. در گذشته کسانی مثل حاجیلو و روشن و… داشتیم؛ الان هم افرادی را داریم که جوان و تحصیلکرده و به روز هستند و می‌توانند به آکادمی ما کمک کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: درست است که مشکلات سخت افزاری داریم، اما با برنامه‌ریزی خوب و مدون می‌شود شرایط خوبی را رقم زد. ما در طول این چند سال تغییرات زیادی در هیئت مدیره، مربی، بازیکنان و… داشته‌ایم که به نظرم این به رئیس مجمع برمی گردد که به هر حال وی انتخاب‌هایش غلط بوده است؛ ایراد از سرچشمه است، دنبال موضوعات دیگر نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید