سبک خاص یا تجربه بیشتر؛ پنالتی زن های استقلال به صف شدند

آخرین خبرها

سبک خاص یا تجربه بیشتر؛ پنالتی زن های استقلال به صف شدند

سبک خاص یا تجربه بیشتر؛ پنالتی زن های استقلال به صف شدند

پایگاه خبری فوتبالی- پنالتی زن اول استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شیخ دیاباته بود که در آخرین بازی این تیم ضربه اش را ازدست داد اما باز هم او همین وظیفه را در دربی برعهده خواهد داشت.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، استقلال در آخرین دیدار خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الشرطه رفت که در این مسابقه آبی پوشان دو ضربه پنالتی را به دست آوردند و دیاباته ضربه نخست را به گل تبدیل کرد اما پنالتی دوم از دست رفت.

پاس در عمق و زیبای هروویه میلیچ با استفاده از غفلت بازیکنان الشرطه به مهدی قایدی رسید که مهاجم آبی پوشان توسط خضر علی سرنگون شد و داور تایلندی نیز یک ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام کرد که دیاباته این پنالتی را از دست داد و احمد باسل گلر الشرطه آن را مهار کرد.

حالا در آستانه دربی شاید این سوال پیش آمده باشد که پنالتی زن اول استقلال کیست؟ شیخ دیاباته که به سبک خاصی پنالتی می زند آخرین ضربه پنالتی خودش را خراب کرده است اما هنوز هم پنالتی زن اول استقلال در دربی محسوب می شود.

فرهاد مجیدی اعتماد زیادی به این بازیکن دارد و گفته می شود باز هم پنالتی زن اول آبی ها این مهاجم آفریقایی است. درصورتی که به دلیل تعویض یا مصدومیت شیخ دیاباته نتواند پشت ضربه پنالتی بایستد، این تیم دو گزینه دیگر خواهد داشت؛

وریا غفوری کاپیتان استقلال و ارسلان مطهری؛ بازیکن دوم یعنی مطهری، یکی از گزینه های نواختن پنالتی احتمالی دربی برای استقلالی ها خواهد بود.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید