سایت کورا: پافشاری النصر، الهلال را مقابل استقلال به دردسر می‌اندازد

آخرین خبرها

سایت کورا: پافشاری النصر، الهلال را مقابل استقلال به دردسر می‌اندازد

سایت کورا: پافشاری النصر، الهلال را مقابل استقلال به دردسر می‌اندازد

پایگاه خبری فوتبالی- سایت کورا به نقل از یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: هر احتمالی در خصوص محل برگزاری مسابقات یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، به نوشته سایت الکورا فوتبالدوستان عربستانی در انتظار تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا پیرامون محل برگزاری مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستند. در این بین باشگاه النصر روی استفاده از حق میزبانی خودش مقابل تراکتور ایران در مرحله بعدی پافشاری می‌کند در حالی که این درخواست الهلال را به دردسر می‌اندازد و بر همین اساس این تیم هم باید در زمین استقلال ایران و در ورزشگاه آزادی به میدان برود.

یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا به سایت کورا گفت: کمیته مربوطه در کنفدراسیون هنوز در این خصوص تصمیم‌گیری نکرده اما همچنان هر احتمالی در این خصوص وجود دارد حتی امکان برگزاری این بازی‌ها در زمین بی‌طرف. این مسئله در نشست آتی مشخص خواهد شد در حالی که تاکنون درخواست‌های شفاهی دو باشگاه النصر عربستان و استقلال ایران برای میزبانی از بازی‌های این مرحله دریافت شده است. البته AFC با توجه به ادامه شرایط ویژه ناشی از شیوع کرونا ترجیح می‌دهد رقابت‌های مرحله بعد هم به صورت متمرکز برگزار شود. 

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید