زورآزمایی کاپیتانهای استقلال

آخرین خبرها

زورآزمایی کاپیتانهای استقلال

زورآزمایی کاپیتانهای استقلال

پایگاه خبری فوتبالی- دو کاپیتان استقلال در تمرین دیروز تیمشان، آمادگی خود برای جدال روز جمعه با پرسپولیس را به رخ کشیدند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، روز گذشته پس از مدت ها و با صدور مجوز از سوی کادرفنی، تمرین استقلال با حضور اصحاب رسانه برگزار شد تا خبرنگاران و عکاسان بتوانند جهت گرفتن گزارش در این تمرین، حضور داشته باشند.
استقلال که پس از شکست بدموقع مقابل ذوب آهن فاصله اش با صدر جدول بیشتر شد، با انگیزه های زیادی برای بازی روز جمعه به مصاف رقیب دیرینه می رود تا از آخرین شانس های خود برای بازگشت به کورس قهرمانی استفاده کنند.

دیروز مهدی قایدی همچون همیشه یکی از بازیکنان آماده و بازیگوش تمرین آبی پوشان بود که البته با مدل موی جدیدی در مجموعه انقلاب حضور پیدا کرده بود. قایدی که در بازی با ذوب آهن بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته بود، نام خودش را به قهرست بلند بالای کاپیتانان تیم اضافه کرد.
قایدی به عنوان جدیدترین کاپیتان آبی پوشان در لحظاتی از تمرین با سیدحسین حسینی سنگربان و دیگر کاپیتان استقلال به مچ اندازی پرداخت و دو بازیکن با یکدیگر وارد یک دوئل تن به تن و البته فان شدند تا این دو نشان دهند که بازیکنان این تیم برای پیروزی در دربی جمعه از روحیه بالایی برخوردار هستند.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید