رسمی؛ اسماعیل خلیل زاده روانه زندان شد

آخرین خبرها

رسمی؛ اسماعیل خلیل زاده روانه زندان شد

رسمی؛ اسماعیل خلیل زاده روانه زندان شد

پایگاه خبری فوتبالی- دادستان استان گیلان خبر از بازداشت مدیر باشگاه استقلال داد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان از بازداشت متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان خبر داد.

فلاح میری در تشریح این خبر گفت: با پیشرفت تحقیقات پرونده شرکت ابریشم گیلان در دادسرای صومعه سرا، قرار تأمین صادره از سوی بازپرس پرونده با تفهیم مستندات و ادله جدید، تشدید و متهم اصلی که پیش از این به دلیل ابتلاء به کرونا با تودیع وثیقه آزاد بود، بازداشت و روانه زندان شد.

دادستان مرکز استان گیلان همچنین با اشاره به پیشبرد تحقیقات این پرونده توسط سازمان اطلاعات سپاه، ضمن تقدیر از عملکرد ضابطین خاص گفت: وقت زیادی برای جمع آوری اطلاعات در این پرونده از سوی ضابطین صرف شده است که با صدور دستور قضائی برای تسریع در تکمیل تحقیقات و ارائه مستندات کامل، امیدواریم این پرونده هرچه زودتر با اتخاذ تصمیم نهایی در دادسرا، به دادگاه ارسال شود.

اسماعیل خلیل زاده، رییس هیات مدیره باشگاه استقلال که اکنون سه فصل حضور در این باشگاه را به عنوان مدیر تجربه می‌کند، بعد از مدتی دوری از این تیم به دلیل ابتلا به کرونا، اکنون به دلیل تخلفات مالی بازداشت و روانه زندان شده و باید دید شرایط این باشگاه و تغییرات مدیریتی در آن به چه شکل دنبال خواهد شد.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید