رافت: پرسپولیس، فریب شکست استقلال مقابل ذوب‌آهن را نخورد

آخرین خبرها

رافت: پرسپولیس، فریب شکست استقلال مقابل ذوب‌آهن را نخورد

رافت: پرسپولیس، فریب شکست استقلال مقابل ذوب‌آهن را نخورد

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان فریب شکست استقلال مقابل ذوب‌آهن را نخورد چرا که حریف نیز مانند ما در تلاش برای کسب پیروزی است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار پیش دربی خود برابر سپاهان در زمین حریف به تساوی یک بر یک رسید و با کسب یک امتیاز به استقبال نود و پنجمین شهرآورد پایتخت رفت.

پایان رافت در این دیدار در مورد تساوی برابر سپاهان، شهرآورد پیش رو و… صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

بازی با سپاهان چطور بود؟

بازی خوبی را از تیم شاهد بودیم. هر دو تیم از تیم‌های خوب و مدعی بودند که به مصاف هم رفتند و دیدار جذابی را به نمای گذاشتند.

تساوی از دید شما نتیجه عادلانه‌ای بود؟

پرسپولیس تیم خوبی بود و عملکرد خوبی داشت اما وقتی از موقعیت‌هایتان استفاده نکنید نمی توانید برنده باشید. به نظر من تساوی برابر سپاهان عادلانه بود.

خیلی‌ها  معتقد بودند که برنده این دیدار تعیین کننده قهرمان بود؟

در فوتبال هیچ چیز مطلق نیست. هنوز ۱۰ بازی باقی مانده است و رقابت برای قهرمانی، نزدیک است. پرسپولیس مدعی اصلی است و سپاهان هم شانس دارد اما تا زمانی که چیزی قطعی نشود نمی‌توان در مورد آن صحبت کرد.

این دیدار بازی ماقبل دربی محسوب می‌شد که پرسپولیس به تساوی رسید. این مسابقه تاثیری در شهرآورد دارد؟

بازی شهرآورد با همه مسابقات متفاوت است. اتفاقا بازی با سپاهان نشان داد که می‌توان تا حد زیادی به این پرسپولیس امیدوار باشیم.

اما استقلال برابر ذوب آهن شکست خورد.

بازیکنان به هیچ وجه فریب این شکست را نخورند. استقلال برای جبران آن شکست می‌آید و به طور حتم بازی جذابی را شاهد خواهیم بود.

برگ برنده پرسپولیس را در این دیدار چه چیزی دیدید؟

پرسپولیس دونده تر، با تجربه تر، تکنیکی تر و از همه نظر بهتر از حریف است.

در چند وقت گذشته خیلی از خط حمله پرسپولیس تعریف شد. عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو می‌توانند در این دیدار موثر ظاهر شوند؟

خط حمله پرسپولیس تنها دو مهاجم تیم نیستند. نکته بارز و خوب این پرسپولیس این است که زمانی که صاحب توپ هستیم تمام بازیکنان در حمله کمک می‌کنند و این موضوع به تیم برای موفقیت کمک می‌کند. تمام تمرکز پرسپولیس روی ارائه بازی هجومی است.

شما خودت سابقه گلزنی در دربی را داری. در مورد آن گل صحبت کن.

گلزنی در شهرآورد واقعا لذت بخش است و در آن دیدار که دو بر صفر برنده شدیم توانستم گلزنی کنم. واقعا نمی‌توان لذت آن را توصیف کرد اما امیدوارم بازیکنان روز جمعه چند بار این لذت را تجربه کنند.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید