رئال مادرید برای خرید ستاره ایتالیا در یورو 2020 دست به کار شد

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه آ اس اسپانیا اعلام کرد که مدیربرنامه‌های لئوناردو اسپیناتزولا با نمایندگان باشگاه رئال مادرید ملاقات داشته است و ظاهراً طرفین درباره امکان معاوضه بازیکن میان تیم سفیدپوش پایتخت اسپانیا و تیم رم ایتالیا صحبت کرده‌اند.

اسپیناتزولا مدافع سابق تیم‌های آتالانتا و یوونتوس که اکنون در رم توپ می‌زند، یکی از بهترین بازیکنان ایتالیا در دو دور نخست مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ بوده و به همین دلیل هم مورد تمجید بسیاری از کارشناسان قرار گرفته است. در این بین توجه رئال مادرید نیز به این بازیکن ۲۸ ساله جلب شده است، کسی که در بازی افتتاحیه یورو هم بهترین بازیکن میدان شد.

طبق گزارش نشریه آ اس، داویده لیپی مدیربرنامه‌های اسپیناتزولا در جنوب فرانسه با لوئیس کمپوس مدیرورزشی سابق باشگاه لیل که از جانب رئال مادرید مأمور مذاکره با لیپی شده، صحبت کرده و در مذاکرات طرفین بحث معاوضه بازیکن میان دو باشگاه رم و رئال هم مطرح شده است. گویا پیشنهاد رئالی‌ها معاوضه اسپیناتزولا با بورخال مایورال است که سال ۲۰۲۰ با قراردادی دو ساله به‌عنوان بازیکن قرضی به رم پیوست. قرارداد مایورال شامل بند خرید اجباری ۲۰ میلیون یورویی برای تیم ایتالیایی است، اما ظاهراً طرف اسپانیایی ترجیح می‌دهد که به جای این مبلغ اسپیناتزولا را از رمی‌ها بگیرد.

رئال مادرید به دنبال یک دفاع چپ جدید است تا با مارسلو قطع همکاری کند و دیگر مجبور به پرداخت حقوق بالای او نباشد.

در این میان اما نشریه گاتزتا دلواسپورت مدعی شده که رم دریافت هرگونه پیشنهاد برای اسپیناتزولا را تکذیب کرده است، اما این باشگاه در صورت دریافت پیشنهاد به آن فکر خواهد کرد. با این حال گزینه معاوضه بازیکن با مایورال قطعاً مدنظر رمی‌ها نخواهد بود.

یورو ۲۰۲۰| اسپیناتزولا: ایتالیا تیمی باورنکردنی و فوق‌العاده است

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید