دلیل مهم از دست رفتن احتمالی قهرمانی استقلال/ کمی به مدعیان نگاه کنید!

آخرین خبرها

دلیل مهم از دست رفتن احتمالی قهرمانی استقلال/ کمی به مدعیان نگاه کنید!

دلیل مهم از دست رفتن احتمالی قهرمانی استقلال/ کمی به مدعیان نگاه کنید!

پایگاه خبری فوتبالی- تیم استقلال تا پایان هفته بیست و سوم لیگ برتر تعدادی از مسابقات ۶ امتیازی روبروی مدعیان را از دست داده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، تیم استقلال در حالی به پایان هفته بیست و سوم لیگ برتر رسید که یک بازی عقب افتاده مقابل صنعت نفت آبادان دارد. این تیم در حال حاضر با ۳۴ امتیاز از ۲۱ بازی در رده پنجم جدول قرار گرفته است.

استقلال تا این مرحله از مسابقات لیگ برتر ۵ شکست داشته و ۱۵ امتیاز از دست داده است که ۹ امتیاز از این ۱۵ امتیاز مقابل تیم‌های مدعی قهرمانی بوده است. استقلال در فصل جاری اولین بار در هفته دوم روبروی فولاد خوزستان باخت. تیمی که همچنان به رغم ایستادن در رده ششم جدول با دو بازی کمتر نسبت به رقبای خود با ۳۰ امتیاز جزو مدعیان قهرمانی محسوب می‌شود. استقلال برابر فولاد دو بر یک شکست خورد و سه امتیاز حساس را مقابل این تیم از دست داد. گرچه در دیدار برگشت، این تیم را شکست داد. استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر نیز مقابل سپاهان با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب شد و یک بازی ۶ امتیازی دیگر را هم از دست داد تا ضمن از دست دادن سه امتیاز، ۳ امتیاز به حساب حریف خود که از مدعیان جدی قهرمانی است واریز کرده باشد.

آبی‌ها در هفته بیست و سوم لیگ برتر سه امتیاز حساس دیگر را مقابل پرسپولیس از دست دادند. این در حالی است که سپاهان و پرسپولیس با خساست به همدیگر امتیاز دادند و یا سرخ‌ها برابر استقلال ۴ امتیاز گرفتند.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید