دردسر جدید برای فرهاد مجیدی؛مشاور ایتالیایی باید قرارداد ریالی ببندد!

آخرین خبرها

با توجه به قوانین کنونی، هیچ تیمی حق جذب بازیکن و مربی خارجی ندارد و فقط می‌تواند همان چهره‌های غیر ایرانی که از قبل قرارداد داشتند را حفظ کنند.
این مسئله موجب شد استقلالی‌ها عملاً به دنبال یک تبصره و راهکار قانونی بیفتند و سرانجام به این نتیجه رسیدند که نام مربی مورد نظر را تحت عنوان «مشاور فنی» اعلام کنند.
مسئله‌ای که حالا این روزها علاوه بر بحث پرداخت ارزی باعث دغدغه گروهی از مدیران باشگاه استقلال شده، شکل ماهیتی قراردادی است که باید با مربی خارجی مورد نظر کادر فنی منعقد شود.
قرارداد این شخص تحت عنوان مربی در سازمان لیگ ثبت نمی‌شود و اگر به عنوان مشاور نیز با او همکاری کنند (اگر قوانین سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال چنین اجازه‌ای را بدهد) نمی‌توانند پرداخت ارزی داشته باشند.
حتی برخی افراد حقوقی خارج از مجموعه استقلال به بعضی از مدیران این باشگاه هشدار داده‌اند قبل از هرگونه اقدامی و مکتوب کردن سندی با افراد خارجی، ابتدا در این رابطه استعلام بگیرند و مجوز لازم را از نهادهای قانونی کسب کنند که آیا اصلاً با توجه به شرایط موجود، پرداخت ارزی به یک چهره جدید غیرایرانی، قانونی محسوب می‌شود یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید