درخواست پرسپولیس از شرایط میزبانی سپاهان

آخرین خبرها

ورزش ۳/ از سوی باشگاه پرسپولیس نامه‌ای به سازمان لیگ در خصوص میزبانی حریف ارسال شده است.
  به فاصله یک روز مانده تا سفر پرسپولیس به اصفهان و برپایی اردو قبل از دیدار مقابل سپاهان، اتفاقات عجیبی در فضای مجازی رقم خورد. در چند کانال تلگرامی و صفحات مجازی که به نام سپاهان فعالیت می‌کنند، متن‌هایی منتشر شد که مشخص نیست واقعیت داشت یا نه اما به هر حال، نگرانی زیادی برای کاروان پرسپولیسی‌ها پیش از سفر به نصف‌جهان ساخت.
به همین علت، شنیدیم از سوی باشگاه پرسپولیس نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال شده که در آن، مدیران باشگاه سرخپوش پایتخت درخواست دادند تا نظارت بیشتری بر اردوی این تیم در اصفهان ایجاد شود. بازی با سپاهان برای همه اهالی فوتبال بسیار مهم است زیرا بخش اعظمی از معادلات قهرمانی را می‌سازد. از این رو، حساسیت‌های فراوانی برای این بازی ایجاد شده و برنده دیدار می‌تواند شانس نخست رسیدن به قهرمانی لیگ لقب بگیرد.
هر بار رقابت بین پرسپولیس و سپاهان به اوج حساسیت نزدیک شده، حواشی گسترده‌ای پیرامون تقابل این دو تیم به وجود آمده و از این رو، پرسپولیسی‌ها با ارسال نامه به سازمان لیگ، درخواست کردند تا اردوی امن و راحتی در اصفهان داشته باشند و میزبان از تجمع هواداران منتسب به باشگاه سپاهان در فرودگاه و مقابل هتل، جلوگیری کند. همچنین آنها خواستار رعایت تمام پروتکل‌های برگزاری یک مسابقه از جمله عدالت در ورود مهمانان، صدور کارت‌های بیش از ظرفیت برای عوامل اجرایی، عدم حضور تماشاگران با هر سمت و عنوانی در ورزشگاه، رعایت اصول کامل برگزاری بازی در شرایط کرونا، جلوگیری از انتشار کارت‌های مهمان بیش از ظرفیت اعلام شده، امنیت کامل اعضای دو تیم در ورزشگاه و همچنین پایان بازی و… شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید