درخواست استقلال از سازمان لیگ برای مربی ایتالیایی

آخرین خبرها

درخواست استقلال از سازمان لیگ برای مربی ایتالیایی

درخواست استقلال از سازمان لیگ برای مربی ایتالیایی

پایگاه خبری فوتبالی- مسئولان استقلال به دنبال آن اضافه کردن یک مربی خارجی به کادرفنی خود به صورت قانونی هستند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، چند روز قبل بود که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اعلام کرد با یک مربی ایتالیایی که سابقه نشستن روی نیمکت تیم ملی کشورش را هم دارد، به توافق رسیده و این مربی به زودی به ایران می آید تا به عنوان مشاور فنی در کنار آبی ها باشد.

این در حالی است که در لیگ بیستم قانون منع ورود خارجی ها به فوتبال ایران بسیار دردسرساز شده است. از این رو مجیدی به باشگاه اعلام کرده که این مربی ایتالیایی با استقلال قرارداد ببندد و در تمرینات حضور داشته باشد اما روی نیمکت ننشیند.

با این حال مسئولان استقلال در صدد هستند تا با رایزنی با سازمان لیگ مجوز عقد قرارداد رسمی و نشستن مشاور ایتالیایی روی نیمکت را هم دریافت کنند.

بر اساس گفته حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال مسئولان این باشگاه اعتقاد دارند این قانون برای سرمربیان و بازیکنان خارجی صدق می‌کند و سازمان لیگ باید مجوز حضور یک دستیار را برای استقلال صادر کند.

از این رو استقلالی ها درخواست خود را برای جذب مربی ایتالیایی به عنوان دستیار فرهاد مجیدی به سازمان لیگ ارائه کردند و باید دید مسئولان فوتبالی چه واکنشی به آن خواهند داشت.

گفتنی است؛ درباره زمان حضور این مربی ایتالیایی در ایران هم هنوز ابهام هایی وجود دارد. هنوز مشخص نیست او چه زمانی به تهران سفر خواهد کرد تا به ترکیب کادرفنی آبی ها اضافه شود.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید