حجازی: استقلال را با هر قیمتی که بفروشند می‌خرم

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، این روزها دوباره بحث واگذاری سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال توسط دولت مطرح شده و جالب اینجا است که بحث واگذاری این دو باشگاه باعث خواهد شد تا برخی اشخاص هم برای خرید سهام پرسپولیس و استقلال پیش‌قدم شوند. آتیلا حجازی فرزند مرحوم ناصر حجازی درباره بحث واگذاری سهام دو باشگاه پرطرفدار ایران می‌گوید:

من حاضرم با مسئولان و متولیان استقلال صحبت کنم و باشگاه استقلال را بخرم. اصلاً هم مبلغش مهم نیست و با هر مبلغی که اعلام کنند، حاضرم سهام باشگاه استقلال را بخرم. اگر واقعاً فروشنده هستند من اولین نفری هستم که حاضرم سهام این باشگاه را بخرم. پولم هم حاضر است و آماده مذاکره‌ام. اگر هم بخواهند به صورت کامل توضیح می‌دهم که این پول از کجا آمده است.

او در پاسخ به این پرسش که «چقدر احتمال می‌دهید بحث واگذاری این دو باشگاه مثل دو دهه گذشته فقط در حد شایعه نباشد؟»، تاکید می‌کند: نمی‌دانم بالاخره این تصمیم را می‌گیرند یا خیر، ولی اگر قرار است بفروشند قطعاً به شخص نمی‌فروشند. در نهایت اگر قرار است سهام این باشگاه‌ها را واگذار کنند، یک نهاد یا مؤسسه پیدا می‌کنند که مربوط به دولت باشد و آن را به فرد نمی‌دهند. واقعاً اگر قرار است باشگاه را واگذار کنند من حاضرم بخرم و پولش هم مهم نیست.

حجازی در مورد اینکه هدفش از خرید سهام باشگاه استقلال چیست، می‌گوید: من برنامه‌های بزرگی در ذهن دارم و دوست دارم این باشگاه به صاحبانش که مردم و هواداران هستند، واگذار شود. اگر من سهام را بخرم انگار که این باشگاه به هواداران واگذار می‌شود و از لحاظ اقتصادی و درآمدزایی مشاورانی دارم که کمکم می‌کنند تا اتفاقات بزرگی را برای استقلال رقم بزنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید