حبیبی:آقای علی نژاد دست از سر استقلال بردار!/ آقای مددی!چرا متوجه نمی‌شوی هوادار شما را قبول ندارد

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال،گودرز حبیبی پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: امروز هئیت مدیره باشگاه استقلال دست به اقدامی درست زد. وقتی می‌بینند مدیرعامل باشگاه تحت حمایت وزارت ورزش و معاون وزیر تک روی می‌کند و حتی به مصوبات هئیت مدیره هم اعتنا نمی‌کند، به درستی از سمت خود استعفا دادند. من از گوشه و کنار شنیده‌ام که تحرکاتی شده تا اعضای هئیت مدیره را از تصمیم خود منصرف کنند. اما توصیه بنده که پیشکسوت این باشگاه هستم به اعضای محترم هئیت مدیره این است حداقل به امضای خودشان احترام بگذارند و از تصمیم شان باز نگردند.

وی اضافه کرد: هوادار مستاصل و سرخورده استقلال امروز همه امیدش به همین هئیت مدیره است و آنها به جز امضای خودشان، باید برای دل هواداران هم که شده از تصمیم خود کوتاه نیایند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: آقای مددی در مدیریت استقلال تک روی می‌کند و هر کاری دوست داشته باشد انجام می‌دهد. تک روی به درد استقلال نمی‌خورد و روز به روز بر مشکلات این باشگاه اضافه خواهد کرد. آقای مددی باید توضیح بدهد که پرونده پادوانی چه شد؟ شکایت استراماچونی به کجا رسید؟ تکلیف میلیچ و دیاباته و مطالبات آنها چه شد؟ تکلیف تمدیدی ها چیست؟ و ده ها سئوال دیگر که باید پاسخگو باشد.

وزارت ورزش دست از سر استقلال بردارد/ هیات پای امضای خودش بایستد

حبیبی بیان داشت: وزارت ورزش چه چیزی از جان استقلال می‌خواهد؟ آقای وزیر ورزش، آقای معاون وزیر، لطفاً دست از سر استقلال بردارید. هیچگاه تصمیمات شما برای استقلال مفید نبوده و هواداران از تصمیمات شما خون دل می‌خورند. می‌خواهید استقلال را منحل کنید و خیالتان راحت شود؟

وی اضافه کرد: نسخه جدیدی هم که وزارت ورزش برای استقلال پیچیده فروش سهام آن است. مگر وزارت ورزش مالک استقلال است که قصد فروش سهام آن را دارد؟ مالک این باشگاه میلیون‌ها هواداری هستند که خون دل می‌خورند، هزینه می‌کنند، در سرما و گرما برای حمایت از آن به میدان می‌آیند. هوادارانی که سر بازی‌های این تیم سکته کرده‌اند، جانشان را از دست دادند، چشمشان را از دست داده‌اند و به اندازه خانواده شان برای این تیم ارزش و شان قائل هستند؛ آنها مالک اصلی باشگاه هستند و باید به خواسته و مطالبات شان احترام گذاشت.

حبیبی گفت: در آخر یک بار دیگر از اعضای محترم هیات مدیره می‌خواهم که به خاطر امضای خودشان، دل این هواداران را شاد کرده و به حرمت ۷۵ سال قدمت استقلال پای تصمیم شان بایستند.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید