حبس یک ساعته استقلالی‌ها در هواپیما/ مشکلات آبی‌ها از تهران آغاز شد

آخرین خبرها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

اعضای کاروان تیم استقلال در حالی پیش از مصاف با گل گهر با تصمیم سازمان لیگ دچار استرس و نگرانی شدند که استارت نگرانی‌هایشان ۲۴ ساعت پیش از آن در تهران خورده بود.

به گزارش استقلال مگ و به نقل از خبرورزشی ، اخبار رسیده از اردوی تیم استقلال در ارتباط با سفر پرماجرای این تیم به سیرجان حکایت از آن دارد که کاروان این تیم پیش از رسیدن به فرودگاه برای پرواز به سمت استان کرمان دچار مشکل شده بودند.

ظاهراً با توجه به ترافیک سنگین بعد از ظهر اتوبان‌های منتهی به فرودگاه مهرآباد اعضای تیم استقلال نتوانسته اند خودشان را به موقع به این مکان برسانند و در نهایت پرواز استقلال راس ساعت مقرر انجام نمی‌شود.

با وجودی که باشگاه استقلال برای پرواز به سیرجان یک هواپیما چارتر کرده بوده اما برج مراقبت فرودگاه مهرآباد به مدت ۴۵ دقیقه اجازه پرواز به هواپیمای استقلال او را نمی دهد تا بازیکنان این تیم نزدیک به یک ساعت درون هواپیما و روی باند معطل بمانند.

نکته جالب توجه این که پس از صدور مجوز برای خلبان پرواز استقلال از سوی برج مراقبت فرودگاه مهرآباد، برخی از بازیکنان استقلال در واکنش به این موضوع به طعنه به یکدیگر می‌گفتند بالاخره هواپیمای ما هم بین مریض پرواز می‌کند.

با توجه به این تأخیر که برای شرکت هواپیمایی طرف قرارداد استقلال هم هزینه در بر داشته، ظاهراً کادر مدیریتی تیم استقلال در نظر دارد برای سفر به آبادان و دیدار مقابل صنعت نفت از بازیکنان بخواهد زودتر از همیشه و با در نظر گرفتن ترافیک عصرگاهی روز یکشنبه، خودشان را به فرودگاه برسانند تا دوباره پروازشان به تاخیر نیافتد.

دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال روز دوشنبه هشتم آذر از ساعت ۱۶ آغاز می شود.

 

بیشتر ببینید:

صندوقچه اسرار آبی / با حضور علیرضا اکبرپور

مصاحبه اختصاصی استقلال مگ با مهدی فنونی زاده

اینستاگرام استقلال مگ

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید