حاجی‌پور: حساسیت دربی روی کیفیت فنی تاثیرمنفی گذاشت/ استقلال مستحق باخت نبود

آخرین خبرها

حاجی‌پور: حساسیت دربی روی کیفیت فنی تاثیرمنفی گذاشت/ استقلال مستحق باخت نبود

حاجی‌پور: حساسیت دربی روی کیفیت فنی تاثیرمنفی گذاشت/ استقلال مستحق باخت نبود

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت آبی پوشان گفت: متاسفانه درست مثل بازی مقابل ذوب آهن، استقلال مقابل پرسپولیس هم سزاوار شکست نبود و بر خلاف جریان بازی گل خورد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال روز جمعه در دیداری حساس در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل پرسپولیس به میدان رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. در خصوص این بازی افشین حاجی پور پیشکسوت آبی پوشان گفت: دو تیم بازی سنگینی را تجربه کردند و حساسیت‌های بالای بازی بر کیفیت فنی آنها تاثیر گذاشته بود.

وی بیان داشت: در جریان این بازی استقلال برتر از حریف بود و اگر قرار بود بازی برنده داشته باشد، این حق آبی پوشان بود که برنده این بازی باشند؛ و حداقل حق شاگردان مجیدی از این بازی یک امتیاز بود.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: داور بازی در همان دقایق اولیه یک اشتباه فاحش به ضرر استقلال کرد و پنالتی مسلم را روی قایدی نگرفت که این پنالتی می‌توانست جریان بازی را تغییر دهد. در واقع اشتباه داوری کمر استقلال را در این بازی شکست.

حاجی پور در ادامه بیان داشت: واقعاً متاسفم برای این فوتبال که در دیداری به این مهمی که سرنوشت یک فصل در آن رقم می‌خورد شاهد چنین اشتباه بزرگی از سوی داور هستیم.

مدافع – هافبک سابق آبی پوشان گفت: البته از این موضوع نگذریم که استقلال از شرایط آرمانی خودش فاصله گرفته، اما همین استقلال افت کرده باز هم در این بازی نسبت به حریفش برتری محسوسی داشت و بیشتر از آنها موقعیت سازی کرد.

وی در خصوص قطع امید استقلال از قهرمانی در این فصل بیان داشت: طبیعی است این میزان فاصله امتیاز در مقایسه با هفته‌های باقی مانده از لیگ برتر نشان می‌دهد که نباید شانس زیادی برای قهرمانی استقلال قائل بود و ما نباید امید واهی به هوادار بدهیم. ما در بهترین حالت ممکن است در پایان این فصل رتبه سوم را به دست آوریم، مگر آنکه اتفاق عجیبی را در ادامه مسابقات شاهد باشیم.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید