جلد زیبای گاردین در واکنش به تساوی انگلیس-اسکاتلند

آخرین خبرها

به گزارش سایت استقلال مگ به نقل از خبرگزاری فارس، شب گذشته در چارچوب هفته دوم رقابت های یورو ۲۰۲۰، تیم ملی انگلیس در مصاف با تیم ملی اسکاتلند به تساوی بدون گل رسید و نتوانست مقابل رقیب دیرینه خود به برد دست پیدا کند.

مطبوعات انگلیسی پس از نمایش ناامیدکننده سه‌شیرها در خط تهاجمی به انتقاد از مهاجمان ساوت‌گیت پرداختند و از عملکرد ضعیف هری کین نوشتند.

در گزارش زیر به صورت خلاصه واکنش مطبوعات بریتانیا به تساوی انگلیس مقابل اسکاتلند را مشاهده کنید:

گاردین با تیتر کین هم نتوانست از عملکرد ضعیف کاپیتان تیم ملی انگلیس نوشت. گاردین نوشت که گریلیش باید در ابتدا در ترکیب سه‌شیرها قرار گیرد.

گاردین در جلد دیگر ورزشی خود در چاپ امروز «دیوار آبی» را به نمایش گذاشت و از عملکرد فوق العاده اسکاتلند در خط دفاعی نوشت.

سان با تیتر «انگلیس و اسکاتلند را نمی‌توان از هم جدا کرد» از تساوی این ۲ تیم نوشت و با کنایه از جریانات سیاسی این ۲ کشور از برابر بودن در فوتبال نوشت.

میرر با تیتر «دریاچه مُرده» از بی ایده بودن تیم ساوت‌گیت مقابل اسکاتلند نوشت و مدعی شد که سه شیرها برای کسب عنوان قهرمانی نیازمند قدرت بیشتری خواهند بود و سرمربی سه شیرها باید ایده‌های متنوع‌تری را اجرایی کند.

دیلی اکسپرس با بازی با کلمه زیبا نوشت که این بازی به قدری ضعیف کرد که باید آن را «هو» کرد. اکسپرس نوشت که سه شیرها با قدرت اسکاتلند رام شدند.

تلگراف با تیتر «دردِ کین» از عملکرد ضعیف کاپیتان تیم ملی انگلیس صحبت کرد و نوشت او دوباره ناامیدکننده بود و به هنگام تعویض با سر و صدای طرفداران مواجه شد.

دیلی میل با تیتر «انگلیس صاف افتاد زمین» و با انتشار عکسی از به زمین افتادن هری کین از ضعف شدید تیم ملی صحبت کرد. میل نوشت ساوت‌گیت به بن بست خورد و در مقابل اسکاتلند نتوانست هیچ کاری انجام دهد.

روزنامه اسکاتسمن اسکاتلند با تیتر «شکوه برای اسکاتلند با کسب امتیاز» از تساوی ارزشمند شاگردان کلارک مقابل سه شیرها نوشت.

دیلی رکورد چاپ اسکاتلند با تیتر «غرور ملت» از نمایش درخشان اسکاتیش‌ها تمجید کرد و نوشت که شانس صعود زنده ماند و شاگردان استیو کلارک باید در بازی پایانی مقابل کرواسی نمایش برتری از خود به ثبت رسانند.

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

بیشتر بخوانید:

استقلال مگ ، یارِ جدید مکتب آبی

برای اسطوره‌ ی استقلال و آن سفر همیشگی / یاد باد آن سپیده، آن امید !

واکنش استقلالی ها به صحبت های گلمحمدی و خطیبی

داستان های فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید