جزئیات توافق دژاگه و شجاعی با زنوزی برای جدایی از تراکتور

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بحث جدایی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه دو کاپیتان تیم فوتبال تراکتور از جمع سرخپوشان تبریزی، پس از یک ماه دوباره داغ و صحبت‌هایی در خصوص فسخ قرارداد این دو بازیکن مطرح شده است.

شجاعی و دژاگه که در جریان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در امارات با رسول خطیبی دچار اختلاف شده بودند، قرار بود با سفر به استانبول ترکیه دیداری با زنوزی داشته باشند که این اتفاق اوایل ماه جاری رخ داد. (لینک خبر)

شجاعی و دژاگه که تصمیم خود برای جدایی از جمع سرخپوشان تبریزی را گرفته بودند، در جلسه با مالک باشگاه برای جدایی از تراکتور به توافق رسیدند و پس از این اتفاق شجاعی به آمریکا و اشکان دژاگه به آلمان سفر کردند.

این دو بازیکن تا زمان حضور در تراکتور تنها حدود ۳۰ درصد قراردادشان را دریافت کرده بودند و پس از جلسه با زنوزی برای دریافت مبلغی مشخص به توافق رسیدند و قرار شد مبلغ توافق‌شده را در چند ماه آینده بگیرند تا بدین ترتیب پرونده حضورشان در تراکتور بسته شود. در این شرایط به‌دلیل اینکه قرارداد شجاعی و دژاگه در پایان فصل به پایان می‌رسد، نیازی به فسخ قرارداد نبوده است و طرفین توافقی در این زمینه نداشتند.

دلیل قهر شجاعی و دژاگه از تراکتور مشخص شد/ اوج‌گرفتن اختلافات با خطیبی در امارات

انتهای پیام/+

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید