جای خالی دفاع از استقلال؛ مددی و عبدیان رکورددار حرف‌های خنثی!

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، تیم فوتبال استقلال در سه بازی اخیر خود به واسطه اشتباهات مرگبار داوران سه پنالتی مسلم و صد در صد خود را از دست داده تا رکوردی جدید در این میان به ثبت برسد،اما جالب اینجاست مدیران باشگاه استقلال به جای پیگیری قاطعانه این موضوع صرفا به انجام چند مصاحبه معمولی و ساده بسنده می کنند در حالی که اگر مشابه این اتفاق برای باشگاه خاص لیگ برتر رقم خورده بود با جنجال سازی های بیهوده چنان مسوولان فدراسیون فوتبال را تحت فشار قرار می دادند تا رئیس فدراسیون و دیگر پرسنل این سازمان به صورت رسمی عذرخواهی کنند و به نوعی از آنها دلجویی شود اما برای استقلال چنین اتفاقاتی هرگز رخ نمی دهد.

البته در این میان مقصر اصلی ماجرا مسوولان باشگاه استقلال هستند، فردی نظیر مددی به جای رسیدگی قاطع به این اتفاقات ترجیح می دهد از پشت میزش که این روزها به شدت از آن مراقبت می کند در گفت وگو با چند رسانه همسو با سیاست های خود علیه اشتباهات داوری مصاحبه خنثی انجام دهد تا مبادا مسی آزرده خاطر نشود، اعضای هئیت مدیره استقلال نیز ترجیح می دهند انرژی خود را صرف شوی تبلیغاتی کنند تا رسیدگی به حقوق از دست رفته استقلال، پس طبیعی است که فدراسیون فوتبال، کمیته داوران و دپارتمان داوری به هر شکلی که دوست دارد استقلال را قربانی کند.

طبیعتا اگر استقلال از یک مدیرعامل قوی و قدرتمند و صاحب نفوذ بهره می برد امروز به چنین وضعیتی گرفتار نمی شد که در سه بازی گذشته اش سه پنالتی مسلمش نادیده گرفته شود! امروز مددی به جای اینکه به فدراسیون مراجعه کند و یقه عزیزی خادم و افشاریان را بابت این اشتباهات تاثیرگذار بگیرد،ترجیح می دهد کار را با یک مصاحبه کاملا خنثی رفع و رجوع کند چون می داند کسی در فدراسیون فوتبال به حرفهای وی توجه نمی کند!

مطمئنا اشتباهات سریالی داوری همچنان به ضرر استقلال خواهد بود تا آبی های پایتخت قربانی بزرگ سیاست های غلط فدراسیون نشینان و مدیران باشگاه لقب بگیرند! بیچاره هوادار استقلال که با این اتفاقات مجبور است هر روز نسبت به روز قبل سرخورده تر و ضعیف تر بازی های تیم محبوبش را دنبال کند و شاهد از دست رفتن حقوق تیمش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید