توقف عجیب الهلال مقابل الباطن قعرجدولی

آخرین خبرها

توقف عجیب الهلال مقابل الباطن قعرجدولی

توقف عجیب الهلال مقابل الباطن قعرجدولی

پایگاه خبری فوتبالی- تیم فوتبال الهلال در دیداری از هفته بیست و هفتم لیگ حرفه ای عربستان، مقابل تیم انتهای جدولی الباطن با نتیجه مساوی متوقف شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، در دیداری از هفته بیست و هفتم لیگ حرفه ای عربستان، تیم فوتبال الهلال میزبان الباطن رده سیزدهمی بود که برخلاف انتظارها، این بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید.

ابتدا و در دقیقه ۱۹ کرنر ارسالی سباستین جووینکو با ضربه سر و دفع ناقص مدافع الباطن همراه شد و توپ به بافتیمبی گومیس مهاجم فرانسوی الهلال رسید که این بازیکن با ضربه ای رو پا و محکم به طاق دروازه میهمان، گل نخست را به ثمر رساند.

۱۰ دقیقه بعد، محمد رایح بازیکن هلندی – مغربی الباطن با فراری استثنایی از زمین خودی و با عبور از مدافعین الهلال، با عبدالله المعیوف گلر میزبان تک به تک شد و با شوتی از پشت محوطه جریمه، به زیبایی دروازه الهلال را باز کرد و گل تساوی را به ثمر رساند.

در ادامه تلاش های بازیکنان الهلال برای رسیدن به گل بی نتیجه بود تا اینکه در دقیقه ۹۶ این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. گومیس پشت این توپ ایستاد اما ضربه این بازیکن پس از برخورد به تیرک، به روی خط دروازه اصابت کرد و به درون زمین بازگشت که داور بازی در سوت خود دمید تا الهلال شانس بزرگ گلزنی را در آخرین ثانیه های بازی از دست بدهد.

الهلال با این تساوی ۵۲ امتیازی شد و اختلافش با الشباب رده دومی را به عدد ۴ رساند که البته در صورت پیروزی الاتحاد در بازی فردا، این تیم به رتبه دوم صعود می کند و اختلاف آنها با الهلال به عدد ۳ خواهد رسید تا ۳ هفته پایانی لیگ حرفه ای عربستان، حساس و جذاب دنبال شود. الهلال حریف استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید