تمام باخت‌های فرهاد؛ وصال تلخ با عدد هفت

آخرین خبرها

تمام باخت‌های فرهاد؛ وصال تلخ با عدد هفت

تمام باخت‌های فرهاد؛ وصال تلخ با عدد هفت

پایگاه خبری فوتبالی- فرهاد در سی و هشتمین حضور خود روی نیمکت استقلال، برای هفتمین بار طعم تلخ شکست را چشید.

به گزارش فوتبالی به نقل از ایرنا، استقلال در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف پرسپولیس رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا فاصله‌اش با این تیم به ۱۱ امتیاز افزایش پیدا کند.

این سی و هشتمین حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال در سومین مقطع حضورش در این تیم بود که به هفتمین باخت منجر شد. مجیدی حالا در ۱۸ درصد بازی‌هایی که سکاندار استقلال بوده طعم تلخ باخت را چشیده است و برای دومین بار در دوران سرمربیگری‌اش ۲ باخت متوالی را متحمل شد.

باهم نگاهی به باخت‌های سرمربی استقلال خواهیم انداخت.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸: الاهلی عربستان ۲-۱ استقلال

بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیای سال ۲۰۲۰ به انجام رسید. هر سه گل در نیمه نخست زده شد. آبی‌ها ابتدا گل خورده را جبران کردند اما در ادامه گل دوم را دریافت کردند و بازنده میدان شدند.

۸ اسفند ۱۳۹۸: گل‌گهر سیرجان ۱-۰ استقلال

تک گل این بازی در نیمه دوم به ثمر رسید. استقلال در سیرجان موقعیت‌های بسیار زیادی را از دست داد ولی از روی یک ضربه ایستگاهی و یک ضربه سر غافلگیر شد و بدون امتیاز از سیرجان به تهران بازگشت.

چهار تیرماه ۱۳۹۹: فولاد خوزستان ۲-۱ استقلال

آبی‌پوشان در اهواز با برد کار خود را با گل آغاز کردند اما این گل در نیمه نخست پاسخ داده شد و نهایتا تیم ۹ نفره۹ فرهاد مجیدی در دقیقه ۸۰ توسط مجتبی نجاریان گل دوم را دریافت کرد و بازنده آن مسابقه شد.

۱۳ شهریور ۱۳۹۹: تراکتور تبریز ۳-۲ استقلال

فینال جام حذفی و آخرین حضور فرهاد مجیدی در دومین مقطع حضورش در استقلال. در نیمه اول تیم تهرانی سه گل دریافت کرد و گل های نیمه دوم هم نتوانست استقلال را از شکست نجات دهد.

یک اردیبهشت ۱۴۰۰: الدحیل ۴-۳ استقلال

دور گروهی لیگ قهرمانان آسیای سال ۲۰۲۱. دومین باخت فرهاد به عنوان سرمربی در این مسابقات. استقلال ابتدا پیش افتاد. سپس باخت ۲ بر یک و سه بر ۲ را با تساوی عوض کرد اما نهایتا در دقیقه ۸۵ گل چهارم را دریافت کرد و بازی را با باخت پشت سر گذاشت.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰: استقلال ۰-۲ ذوب‌آهن

اولین و تنها شکست فرهاد مجیدی با فاصله بیش از یک گل در روزی که حریف یکی از گل‌ها را در نیمه نخست و یکی را در نیمه دوم به ثمر رساند. جالب است که این اولین باخت فرهاد مجیدی در ورزشگاه آزادی هم بود که به ثبت رسید.

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰: پرسپولیس ۱-۰ استقلال

و سرانجام اولین شکست در شهرآورد. دومین باخت در ورزشگاه آزادی. سومین باخت در ماه اردیبهشت و حذف از کورس قهرمانی در لیگ برتر. تنها گل این بازی در نیمه دوم وارد دروازه استقلال شد.

حالا آمار فرهاد در ۳۸ بازی که روی نیمکت استقلال به عنوان سرمربی نشسته ۱۹ برد، ۱۲ مساوی و هفت باخت است. هفت مقدسِ آبی‌ها، هفتمین شکست خود را در شهرآورد دشت کرد.

باخت‌های یک بر صفر و ۲بر یک پرتکرارترین باخت‌های فرهاد مجیدی بوده است(۲بار).

چهار باخت در لیگ برتر، ۲ باخت در لیگ قهرمانان آسیا و یک باخت در جام حذفی برای فرهاد مجیدی تا به اینجا ثبت شده است.

۱۰ گل در نیمه اول و پنج گل در نیمه دوم در این باخت‌ها وارد دروازه استقلال شده است. در سوی مقابل چهار گل در نیمه اول و سه گل در نیمه دوم توسط استقلال وارد دروازه رقبا در این مسابقات شده است.

حال باید دید باخت بعدی مجیدی در چه زمانی به سراغ او می‌آید. او تا به حال سه شکست متوالی را تجربه نکرده و به هیچ تیم و شخصی بیش از یک بار نباخته است.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید