تدابیر ویژه گل‌محمدی برای شکست استقلال/ غافلگیری سرخ در راه است؟

آخرین خبرها

تدابیر ویژه گل‌محمدی برای شکست استقلال/ غافلگیری سرخ در راه است؟

تدابیر ویژه گل‌محمدی برای شکست استقلال/ غافلگیری سرخ در راه است؟

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی تیمش را مهیای دربی نود و پنجم پایتخت می کند که قرار است با برنامه تاکتیکی متفاوت به مصاف استقلال تهران برود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، دربی نود و پنجم پایتخت در حالی جمعه شب در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کند که شیوع ویروس جهانی کرونا باعث شده تا هواداران دو تیم برای سومین بار از تماشای نزدیک مهم‌ترین بازی فصل محروم شوند.

یحیی گل محمدی در دو دیدار گذشته که تماشاگران سرخابی‌های پایتخت حضور نداشتند همچون فصل نوزدهم نتوانسته است استقلال تهران را شکست دهد تا این موضوع برای بازیکنی که در دوران حضورش در دفاع پرسپولیس هرگز نباخته است مهم‌تر از همیشه شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای شکستن این طلسم تصمیم به ایجاد تغییرات تاکتیکی دارد. گل محمدی با آنالیز کامل بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و دیدارهایی که این تیم از زمان حضور فرهاد مجیدی در نقش سرمربی آبی‌پوشان داشته است شناخت کامل از شیوه بازی رقیب سنتی خود پیدا کرده است.

یحیی بر خلاف انتظار می‌خواهد سرخپوشان در دربی نود و پنجم پایتخت پس از گل اول باز هم بتوانند دروازه حریف دیرینه خود را باز کنند. از این رو خط حمله پرسپولیس با حضور شهریار مغانلو در داخل محوطه جریمه استقلال و پاس‌های عمقی به او قرار است به استقلال ضربه زند.

گل محمدی از آل کثیر نیز قصد دارد در این بازی استفاده کند اما حضور او نیز بستگی به شرایط مصدومیت امید عالیشاه دارد.

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برای دیدار با استقلال تهران ادامه دارد که یحیی گل محمدی بر خلاف بازی‌های قبلی میل تهاجمی خودش را برای گلزنی به استقلال تهران نشان خواهد داد.

باید دید تفکرات هجومی گل محمدی برای کسب نخستین پیروزی در قامت سرمربی پرسپولیس پاسخ می‌دهد یا بازیکنان او بار دیگر نمی‌توانند برد خود را حفظ کنند و استقلال از سورپرایز حریف سرخپوش خود بهره کافی را می‌برد.

دربی نود و پنجم پایتخت ساعت ۱۹:۳۰ جمعه هفته جاری بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید