تاتنهام از استخدام گتوسو منصرف شد

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق گزارش نشریه اتلتیک، جنارو گتوسو سرمربی بعدی تیم تاتنهام نخواهد شد، چرا که این باشگاه از تصمیم خود برای استخدام سرمربی سابق تیم‌های فیورنتینا و ناپولی منصرف شده است.

گتوسو ۲۴ روز پیش به صورت رسمی به‌عنوان سرمربی فیورنتینا منصوب شد، اما به دلیل اختلافاتی که میان وی و باشگاه در مورد نقل‌وانتقالات شکل گرفت، او ترجیح داده است قبل از اینکه کارش را شروع کند، به آن خاتمه دهد.

پس از این اتفاق اعلام شد که تاتنهام به سرمربی سابق ناپولی قراردادی دو ساله پیشنهاد کرده است، اما طبق گزارش نشریه اتلتیک این پیشنهاد دیگر روی میز نیست، چرا که دنیل لوی رئیس باشگاه انگلیسی به کلی قید استخدام مربی ایتالیایی را زده است.

تاتنهام فونسکا را رها کرد و به سراغ گتوسو رفت

پیش از ارائه این پیشنهاد به گتوسو، تاتنهامی‌ها با پائولو فونسکا سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال رم وارد مذاکره شده بودند، اما او نیز به دلیل مسائل مالیاتی در انگلیس، از رفتن به وایت‌هارت‌لین خودداری کرد.

حالا فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی جدید باشگاه تاتنهام در جستجوی گزینه‌ای جدید برای جانشینی ژوزه مورینیویی است که فصل گذشته اخراج شد. او با ژرژ مندز مدیربرنامه‌های گتوسو رابطه خوبی دارد اما ظاهراً این رابطه قرار نیست منجر به استخدام یکی از موکلان مدیربرنامه‌های پرتغالی شود.

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید