بعضی ها از تاریخچه استقلال خوششان نمی آید!

آخرین خبرها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش استقلال مگ و به نقل از خبر ورزشی، پیشکسوت استقلال گفت: یک مراسم به اسم پیشکسوتان برگزار کردند و هیچ چیز هم به آنها ندادند. به نظر من خیلی قشنگ تر می شد اگر بازیکنان جدید و کادر فنی هم در آن مراسم شرکت می کردند

محمد نوازی هافبک اسبق استقلال درباره وضعیت امروز این تیم نقطه نظراتی دارد. او می گوید هواداران استقلال توقع دارند این تیم بهترین نتایج را کسب کند. حرف های نوازی را در ادامه بخوانید:

*همیشه گفته ام هیچ نامی بزرگتر از استقلال نیست و هواداران یکسری چیزها را نمی توانند تحمل کنند و دنبال نتیجه هستند و کادر فنی باید کاری کند که تیمش نتیجه بگیرد و یک مقدار باید بیشتر تلاش کنند و خط حمله باید بیشتر روی گلزنی کار کند شاید برخی از این حرف ناراحت شوند ولی یکی دو نفر از بازیکنان جدید و حتی قدیمی در حد استقلال نیستند  و من فکر می‌کنم این عزیزان هنوز جایگاهشان را پیدا نکردند.

*یک مراسم به اسم پیشکسوتان برگزار کردند و هیچ چیز هم به آنها ندادند. به نظر من خیلی قشنگ تر می شد اگر بازیکنان جدید و کادر فنی هم در آن مراسم شرکت می کردند ولی متاسفانه دلایل خاص خودشان را داشتند. اعلام کردند که سر تمرین بودند مگر ما تمرین نمی کردیم؟ می‌توانستند ساعت تمرین را جا به جا کند وقتی تاریخچه باشگاه استقلال یک جا جمع می‌شود مگر می شود در آن جمع حضور پیدا نکرد؛ هرچند بعضی ها اصلا از این تاریخچه خوششان نمی آید. آقای آجورلو هم اصلا به این قضیه اشاره نکرد و خیلی راحت گفتند تیم تمرین دارد!

*ما دوست نداریم تیم مان نتیجه نگیرد و از این موضوع ناراحت می‌شویم. درست است که در سیستم باشگاه نیستیم اما تمام طرفداران از ما توقع دارند و جواب می‌خواهند و ما تا یک حدی می توانیم جوابگو باشیم و باقی اش دست کادرفنی و بازیکنان و کسانی که در باشگاه مسئولیت دارند است.

 

بیشتر ببینید:

کافه کری / چرا نمیخوایی قبول کنی تموم شدی سیدجان

برنامه جذاب دوستاره با حضور علی فتح الله زاده و رضا عنایتی

ویدیو اختصاصی/ صحبت های عبدیان بعد از فینال تورنمنت یادبود پورحیدری و مظلومی

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید