کمیته انضباطی:درشکایت از پیکان بازنده هستید!!

آخرین خبرها

به گزارش سایت استقلال مگ به نقل از آوای استقلال و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، بعد از اظهارات شب گذشت حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی در خصوص پرونده بازی پیکان و استقلال، ذکر چند نکته ضروری به نظر می‌رسد:

۱/ باشگاه استقلال بلافاصله بعد از بازی این تیم برابر پیکان به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شکایت کرد که اسناد این نامه موجود است.

۲/ بعد از شکایت باشگاه استقلال، دپارتمان داوری در نامه‌ای رسمی که در پیوست قابل مشاهده است، اعلام کرد تخلفی انجام نشده و شکایت باشگاه استقلال وارد نیست.

۳/ باشگاه استقلال بعد از اعلام رای بازی سایپا و پیکان، مجددا شکایت خود را پیگیری کرد. در تماس حسن‌زاده با احمد مددی مدیرعامل استقلال، رییس کمیته انضباطی صراحتا به مدیرعامل استقلال اعلام کرد که ماهیت بازی پیکان و سایپا با بازی استقلال و پیکان متفاوت است و قطعا استقلال در این پرونده پیروز نمی‌شود!

۴/ با این همه پیگیری‌های باشگاه استقلال کماکان ادامه دارد و مسئولان حقوقی باشگاه استقلال به دنبال احقاق حقوق هواداران خود هستند.

این در حالی است که رییس کمیته انضباطی شب گذشته در برنامه فوتبال برتر به صراحت گفت شکایت استقلال به این دلیل رد شد که استقلالی ها پول پرداخت هزینه دادرسی را نداشتند.

 

بیشتر بخوانید:

شرمنده‌ایم آقای ویلچرنشین!

… و ناگهان رشید مظاهری مصدوم شد

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید