بازیکن استقلال ماشین نیست که پلاک موقت بدهید

آخرین خبرها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش استقلال مگ و به نقل از خبر ورزشی، بازیکن اسبق استقلال گفت: به محض این که می‌بینند تیم ما در حال جان گرفتن است و چند برد متوالی می‌آورد فوری چوب لای چرخش می‌گذارند.

با تساوی تیم استقلال در سیرجان مقابل گل گهر این تیم با ۱۲ امتیاز به رده سوم سقوط کرد و سپاهان با پیروزی مقابل فجر به صدر رفت.

مهدی فنونی زاده، درباره اتفاقات پیش از بازی استقلال و ممنوعیت بازی بازیکنان خارجی این تیم و همچنین دیدار شاگردان مجیدی مقابل گل گهر اظهاراتی مزرح کرد:

دیدار استقلال و گل گهر را چطور ارزیابی کردید؟
به نظرم یک بازی کم افت و خیز بود. نیمه اول که اصلاً چیزی نداشت و در نیمه دوم هم اتفاق خاصی رخ نداد. در کل هر دو تیم ترسو بازی کردند و نمی خواستند بازنده باشند.

استقلال را چطور دیدید؟
استقلال بدون خارجی هایش و با این همه تغییر در ترکیب یک تیم جدید شده بود. من نمی‌دانم چرا با این تیم تا این اندازه لج هستند.

درباره منع بازی خارجی های استقلال صحبت می کنید.
بله تا می بینند استقلال دارد جان می گیرد و بالای جدول است که چوب لای چرخش می‌گذارند. شنیدم سازمان لیگ گفته مجوز بازی بازیکنان خارجی استقلال موقت بوده! مگر بازیکن استقلال ماشین است که به آن پلاک موقت بدهید؟ یا از اول نمی دادید یا اگر دادید دیگر این چه کاری است که موقتش کردید؟ به خدا این ها آدم هستند نه ماشین. مشخص است که عده‌ای نمی‌خواهند استقلال نتیجه بگیرد.

چطور؟
فصل نوزدهم استقلال با استراماچونی چنان در صدر جدول بالا می رفت که در پایان نه تنها در لیگ بلکه در آسیا هم قهرمان می شد. الهلال را دیدید چطور رفت و قهرمان شد؟ این الهلال همان تیمی بود که دروازه‌بانش جلوی استقلال بهترین بازیکن میدان شد.

چه دلیلی دارد که کسی با استقلال مشکل داشته باشد؟
دلیلش قهرمان نشدن استقلال است. یک عده نشسته اند اتاق فکر تشکیل داده‌اند که چه کار کنیم استقلال قهرمان نشود. الان با حضور کادر مدیریتی خوب، ورود پول به باشگاه و خرید بازیکنان خارجی درست و حسابی و ثبات در کادر مربیگری دیگر مشکلی برای استقلال وجود نداشت غیر از موضوع پلاک موقت. به خدا قسم دیگر نمی دانیم چه بگویم اعصابمان از دست مسئولان فوتبال به هم ریخته است.

 

بیشتر ببینید:

سارامینا / برند برتر یا خالی بند برتر!

مگ نیوز / ۲۰۰میلیارد برای فروش کیت؟ متری چند؟!

ویدیو اختصاصی / صحبت های مدد جباری، مرد زحمتکش استقلالی

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید