بازگشت لژیونر استقلالی به تیم مجیدی منتفی شد!

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، اسکوچیچ بر خلاف دو سرمربی قبلی تیم ملی یعنی کارلوس کی روش و مارک ویلموتس اعتقاد ویژه ای به کاوه رضایی دارد بطوریکه علاوه بر دعوت او حتی قصد دارد به این مهاجم در حضور سردار آزمون و مهدی طارمی بازی دهد. حضور کاوه رضایی در لیست فروش بروژ در حالی که در دو فصل اخیر به طور قرضی برای تیم شارلروا بازی کرده طبیعی به نظر می رسد به این خاطر که در فصل آتی قرارداد بروژ با کاوه رضایی به پایان می رسد و آنوقت بازیکن آزاد اعلام می شود؛ به همین دلیل قصد دارد در تعطیلات تابستانی رضایتنامه این مهاجم ایرانی را به طور قطعی صادر کرد.

بعد از اعلام این خبر زمزمه هایی مبنی بر بازگشت کاوه رضایی به تیم استقلال به گوش رسید که بعید است این اتفاق مهم صورت گیرد و حتی می توان گفت به نوعی دور از واقعیت است. اول به این دلیل که کاوه رضایی برنامه ای برای بازگشت به جع آبی ها ندارد و حتی در اردوی تیم ملی اعلام کرده در فصل آینده هم به فوتبال خود در بلژیک ادامه خواهد داد و از سویی بروژ در صدور رضایتنامه این بازیکن ایرانی به بالاترین پیشنهاد مالی پاشخ مثبت خواهد داد. هنوز هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه استقلال به باشگاه بروژ ارایه نشده است.

البته در صورت ارایه پیشنهاد از سوی باشگاه استقلال کاوه رضایی هم باید شرط انتقال را بپذیرد در غیر اینصورت کاوه رضایی می تواند به آخرین فصل حضور در تیم بروژ بر اساس قانون ادامه دهد و حتی دستمزد خود را هم بگیرد و در نهایت به عنوان بازیکن آزاد اردوی این تیم را ترک کند. به واقع برای انتقال قرضی و دائمی بازیکن پیش از اتمام قراردادش رضایتش شرط است و در این بین تنها خواست باشگاه مطرح نیست.

بیات – رییس ایرانی باشگاه شارلروا به توصیه ی سرمربی این باشگاه ملبغ پیشنهادی باشگاهش را برای خرید قطعی کاوه رضایی به باشگاه بروژ اعلام کرده است و اکنون منتظر پاسخ قهرمان لیگ برتر بلژیک است. جالب اینکه پیش تر بروژ کاوه رضایی را به دلیل درخشش در ترکیب این تیم با مبلغ ۵ میلیون یورو خریداری کرد که کاوه رضایی نتوانست درخششی که در ترکیب شارلروا داشت در بروژ دنبال کند شاید به این دلیل که مصدومیت به سراغ او آمد و فضای رقابت در تیم بروژ سنگین بود.

از سویی گلایه های طرفداران بروژ هم از کاوه رضایی در روحیات این بازیکن تاثیر منفی گذاشت. آنها می گفتند باشگاه برای خریداری مهاجم ایرانی پول زیادی را صرف کرده است. در نهایت دور از ذهن است شارلروا همان هزینه ای که بروژ برای خرید کاوه رضایی صرف کرده به این باشگاه پرداخت کند اما در نهایت به نظر می رسد باشگاه بروژ را برای خرید قطعی کاوه رضایی راضی کند. البته یکی از دلایل اعلام حضور کاوه رضایی در لیست فروش بروژ مطلع شدن دیگر باشگاه های بلژیکی برای خرید این بازیکن ایرانی بوده است و باشگاه بروژ گفته علاوه بر شارلروا پیشنهاد دیگر باشگاه های بلژیکی را هم برای فروش دا ئمی مهاجم ایرانی اش بررسی خواهد کرد. به خصوص که کاوه رضایی فصل موفقی را در تیم شارلروا به عنوان بازیکن قرضی سپری کرده است و هیچ بعید نیست با پیشنهاد از سوی دیگر باشگاه های بلژیکی برای بازی مواجه شود.

کاوه رضایی تعیین و تکلیف نهایی در مورد خود را به بعد از همراهی تیم ملی در بازی های بحرین موکول کرده است اما به نظر می رسد محتمل ترین اتفاق در مورد او ادامه ی حضور در فوتبال بلژیک است. باشگاه شارلروا یا یک باشگاه دیگر؟ این تا چند هفته ی دیگر مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید