اندرسون: شایسته به ثمر رساندن گل‌های بیشتری بودیم/ ایساک هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یان اندرسون در پی برتری یک بر صفر عصر امروز (جمعه) شاگردانش مقابل اسلواکی در دومین بازی‌شان در گروه E مسابقات یورو ۲۰۲۰ گفت: این خوب است که پس از انجام دو بازی، چهار امتیاز داریم. ما امسال هفت بازی انجام داده‌ایم و تنها یک گل دریافت کرده‌ایم. خط حمله ما نیز شایستگی این را داشت که گل‌های بیشتری در این دیدار به ثمر برساند. بازیکنان خط حمله ما در مقاطعی از این بازی شگفت‌انگیز بودند.

وی همچنین ضمن تمجید از مهاجم ۲۱ ساله تیمش که در پایان این بازی به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، اظهار داشت: دیدن ایساک در زمین واقعاً خوب است، او بازیکن بسیار مستعدی است. ایساک بازیکن جوانی است که هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد. به نظرم چیزهای زیادی از او در آینده خواهیم دید. ایساک امروز بازی خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشت.

یورو ۲۰۲۰| واکنش یوفا به خبر انتقال میزبانی دیدارهای نهایی از لندن به بوداپست

سرمربی تیم ملی سوئد در پایان خاطرنشان کرد: ما در نیمه اول آن بازی مدنظرمان را نتوانستیم به نمایش بگذاریم. بازیکنان اسلواکی در زمین خوب حرکت کردند و فضای لازم را به ما ندادند. در نیمه دوم ما دوندگی بیشتری داشتیم. گاهی اوقات حریف با نوع بازی‌اش کار را برای‌تان سخت می‌کند، اما ما موفق شدیم بازی را در کنترل خود بگیریم.

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید