افشاگری اولیایی درباره پشت پرده بحران باشگاه استقلال/ این آقا همه‌کاره استقلال است!

آخرین خبرها

کناره‌گیری دسته جمعی اعضای هیئت مدیره استقلال اتفاق مهمی بود که تمام ارکان این باشگاه را تحت تأثیر قرار داد و بازتاب فراوانی در فضای مجازی و رسانه‌ای داشت. البته کاظم اولیایی قاطعانه معتقد است چنین اتفاقی حکم آتش زیر خاکستر را داشت و دیر یا زود به وقوع می‌پیوست. ساعاتی پس از اعلام استعفای هیئت مدیره استقلال، پای صحبت مدیرعامل اسبق این باشگاه نشستیم تا ببینیم اولیایی در این رابطه چه واکنشی دارد.

حق امضا به متهم

واقعاً متوجه نمی‌شوم چرا در استقلال باید به شخصی که از طرف ارگان‌های قانونی متهم است، حق امضا داده شود؟ چرا باید چنین اتفاقی رخ بدهد که حالا برای استقلال دردسرساز شود؟ واقعاً خدا را خوش می‌آید در چنین شرایطی که مردم این همه مشکلات اقتصادی دارند و دلشان فقط به همین فوتبال خوش است، چنین دردسرهایی را برای استقلال ایجاد کنیم و موجب شویم هواداران خون به دل شوند؟ به نظر من داستان استعفای هیئت مدیره در واقع آتش زیر خاکستر بود و چنین اتفاق حتماً رخ می‌داد فقط نمی‌شد در مورد تاریخ وقوع آن با صراحت اظهار نظر کرد.

بی‌احترامی به هواداران

در فضای مجازی و رسانه‌ای این بحث مطرح شده که هیئت مدیره با مدیرعامل مشکل داشته‌اند و به همین خاطر استعفا دادند.به نظر من مشکل اصلی شخص آقای مدیرعامل نیست بلکه افرادی هستند که مدیر عامل را منصوب کرده‌اند. چرا وزیر باید استقلال و پرسپولیس را به لحاظ مدیریتی هدایت کند؟ چرا وزیر باید اختیاراتش در مورد استقلال و پرسپولیس را در اختیار آقای علی نژاد بگذارد؟ این کار بی‌احترامی به هواداران هر دو تیم است.

مدیر واقعی استقلال

واقعیت امر این است که مدیر واقعی استقلال در حال حاضر آقای علی نژاد، معاون وزیر ورزش است. تمام کارهای این باشگاه زیر نظر ایشان انجام می‌شود و چنین مسئله‌ای برای باشگاه بزرگی به اسم استقلال واقعاً تلخ است. حالا کار به جایی رسیده که  انگار حتی برای جابه‌جا کردن یک صندلی در داخل باشگاه هم باید از وزارتخانه اجازه می گیرند. در چنین شرایطی باید از هیئت مدیره تشکر کرد که بیش‌تر از این نخواستند وضعیت موجود را تحمل کنند.

تصمیم گرفتن در اتاق دربسته

به جهت احترام گذاشتن نسبت به افکار عمومی باید سیاست‌ها عوض شود و دیگر  نباید داخل یک اتاق دربسته برای استقلال تصمیم گرفت. مثلا  بیایند و باشگاه را به صورت پیمانکاری در اختیار همین اسپانسر قرار بدهند ولی به شرطی که هر کس مدیر شد اختیار داشته باشد نه اینکه پول را او خرج کند ولی افراد دیگری برای باشگاه تصمیم بگیرند.

ماشین امضا

مهم‌تر از بحث استعفای هیئت مدیره و مدیرعاملی احمد مددی، مواردی است که آقایان در ارتباط با بورس برای رسیدن به هدف خود دنبال می‌کنند و واقعاً خدا را خوش نمی‌آید هواداران استقلال مرتب بابت اتفاقاتی که داخل مجموعه رخ می‌دهد، عذاب بکشند. ظاهراً آقایان در استقلال به دنبال منصوب کردن افرادی هستند که برایشان حکم ماشین امضا را داشته باشند نه کسانی که جزو مدیران قدرتمند و کارآمد تلقی می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید