استقلال بدنبال وصال با برد در شهرآورد پس از ۱۱۷۰ روز

آخرین خبرها

استقلال بدنبال وصال با برد در شهرآورد پس از ۱۱۷۰ روز

استقلال بدنبال وصال با برد در شهرآورد پس از ۱۱۷۰ روز

پایگاه خبری فوتبالی- استقلال در هفت تقابل اخیر با پرسپولیس هیچ‌گاه در جریان بازی به برتری نرسیده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، مهمترین بازی هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران جدال بین سرخابی‌های پایتخت خواهد بود. دیداری که از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه روز جمعه با قضاوت محمدرضا اکبریان به انجام می‌رسد.

آبی‌پوشان تهرانی در حالی پا به این مسابقه می‌گذارند که در هفت دیدار اخیر خود مقابل پرسپولیس در جریان بازی به برتری نرسیده‌اند و سه باخت و چهار تساوی عایدشان شده است.

آخرین برد استقلال مقابل پرسپولیس در جریان بازی به ۱۱۷۰ روز قبل یا به عبارتی دیگر به سه سال و ۲ ماه و ۱۴ روز قبل برمی‌گردد که آبی‌پوشان تهرانی موفق شدند در بازی برگشت لیگ هفدهم با نتیجه یک بر صفر از سد رقیب سنتی خود بگذرند. تک گل آن مسابقه در دقیقه ۴۴ توسط وریا غفوری زده شد. در آن برهه هدایت استقلال به عهده وینفرد شفر بود و برانکو هم هدایت پرسپولیس را به عهده داشت.

بعد از این بازی سه برد سه بر صفر، یک بر صفر و یک بر صفر برای پرسپولیس به دست آمد و چهار دیدار هم با تساوی‌های صفر-صفر و ۲ بر ۲(سه دیدار) به اتمام رسید.

باید دید فرهاد مجیدی می‌تواند این طلسم را بشکند یا خیر. بیشترین زمانی که استقلال نتوانسته بود پرسپولیس را شکست دهد حدفاصل سال‌های سال‌های ۹۰ تا ۹۵ بود که استقلال در ۱۰ مسابقه قادر به شکست رقیب سنتی‌اش نبود.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید