استقلال اسیر تقویم فشرده لیگ برتر

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه ادامه رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر را طوری تنظیم کرده است که ملی‌پوشان شاغل در این بازی‌ها پس از اتمام رقابت‌های دور انتخابی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر آماده بازی در باشگاه‌های خود شوند.

تیم ملی ایران رقابت‌های فشرده خود را از ۱۳ تا ۲۵ خردادماه به طور متمرکز در کشور بحرین با تیم‌های ملی میزبان، عراق، کامبوج و هنگ کنگ برگزار می‌کند. دیدارهایی که با توجه به شرایط فعلی شاگردان دراگان اسکوچیچ از حساسیت بالایی برخوردار است.

بازیکنان ملی پوش فوتبال باشگاهی ایران در حالی خود را برای این دیدارها آماده کردند که آخرین دیدار خود را یک روز قبل از شروع اردوی تیم ملی در روز چهارم خردادماه در لیگ برتر انجام دادند.

این برنامه ریزی اعتراض ملی پوشان را هم در پی داشت اما مسئولان فدراسیون اعلام کردند این برنامه با نظر سرمربی تیم ملی تنظیم نهایی شده است.

با این حال سازمان لیگ فوتبال ایران تصمیم به ارائه برنامه فشرده دیگری در ادامه بازی دارد. تقویم مسابقاتی که بیش از پیش برای استقلال و پرسپولیس فشرده به نظر می رسد.

تیم فوتبال پرسپولیس باید بلافاصله پس از بازگشت ملی‌پوشان خود، روز ۳۰ خرداد با تراکتور تبریز برای رسیدن به عنوان قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران مسابقه بدهد.

این تیم سپس چهارم تیرماه به رفسنجان رفته و با مس بازی می‌کند. سرخپوشان تهران سپس نهم تیرماه در ورزشگاه آزادی نیز با گل گهر سیرجان رقابت می‌کنند.

این برنامه به شکل دیگری برای استقلال تکرار می شود. استقلال ۳۱ خرداد با شهرخودرو مشهد در ورزشگاه آزادی تهران بازی می‌کند. شاگردان فرهاد مجیدی، ۴ تیرماه نیز به مصاف گل گهر سیرجان می‌روند و نهم تیر نیز با آلومینیوم اراک رقابت خواهند کرد.

این تقویم فشرده روز گذشته اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس را در پی داشت و این باشگاه از سازمان لیگ درخواست کرد در برنامه مسابقات تجدیدنظر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید