از آسیا تا دربی؛ اعترافات تلخ مجیدی ادامه دارد

آخرین خبرها

از آسیا تا دربی؛ اعترافات تلخ مجیدی ادامه دارد

از آسیا تا دربی؛ اعترافات تلخ مجیدی ادامه دارد

پایگاه خبری فوتبالی- اقرار فرهاد مجیدی به ضعف خط دفاعی تیمش در دو دیدار اخیر، مشخص کننده وضعیت اسفناک آبی‌ها در دفاع تیمی است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، فرهاد مجیدی در پایان بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر مقابل ذوب آهن ضمن اشاره به برتری شاگردانش در اکثر دقایق بازی و سوار بودن بر توپ میدان مقابل ذوب آهن درباره دلیل گل خوردن تیمش مقابل این حریف گفت تیم اصفهانی در طول ۹۰ دقیقه تنها دو بار توپ را روی دروازه استقلال آورد که همان دو توپ هم تبدیل به گل شد!

او مشابه همین تحلیل را درباره استقلال پس از دربی انجام داد و با اشاره به برتری استقلال در اغلب دقایق بازی مقابل پرسپولیس مدعی شد حریف قرمزپوش تهرانی اش تنها یک بار توپ را روی دروازه استقلال آورد که همان یک بار هم تبدیل به گل شد. در واقع با این تحلیل می‌توان دریافت حریفان استقلال در ۱۸۰ دقیقه گذشته با ۳ حمله روی دروازه این تیم سه بار دروازه آبی‌ها را باز کرده اند. این در حالی است که استقلال در ۴ بازی آخر خود تنها یک بار گل زده و آن هم از روی نقطه پنالتی!

این می‌تواند هشداری جدی برای سازمان دفاعی تیم استقلال و البته کادرفنی این تیم باشد. چرا که با افزایش تعداد حملات حریف روی دروازه استقلال تعداد گل‌های خورده این تیم هم بیشتر خواهد شد. آنچنان که در لیگ قهرمانان آسیا به یاد داریم استقلال مقابل الدحیل با نتیجه ۴ بر ۳ چطور شکست خورد! الونگا مهاجم تیم الدحیل سه بار در محوطه ۱۸ قدم استقلال توپ گرفت که هر سه بار توانست دروازه استقلال را باز کند. این مهاجم در دیدار برگشت نیز یک پنالتی گرفت و یکبار هم در جریان بازی صاحب توپ شد و هر دو بار دروازه استقلال را گشود تا ۵ گل به این تیم زده باشد.

این زنگ خطر می‌تواند هشدار جدی برای کادرفنی استقلال در سه تورنمنت جام حذفی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا محسوب شود. شاید فرهاد مجیدی که در نشست خبری پیش از بازی به بالانس نبودن تیمش انتقاد می‌کرد منظورش همین موارد و نبود بازیکن کلیدی در سازمان دفاعی تیم اش بوده است که حالا درخواست کرده برای فصل بعد خودش تیمش را ببندد.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید