با ارزش ها جلو برویم

آخرین خبرها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
با ارزش ها جلو برویم

آقای مسئول این ره که تو می روی به ترکستان است

بالغ بر هفتاد سال است که مردان و زنان ایران برای حفظ ارزش های اسلامی و ایرانی سرزمین ایران، مبارزه کرده و شهید دادند تا در بهمن ۵۷ این نهال ریشه دار به ثمر برسد و در برابر تمام مستکبران دنیا قد علم کنند. فصل الخطاب همه مردمان ایران، سخنان گرانبهای بنیان گذار جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) است. بی شک در عصر حاضر رهبر فرزانه جهان اسلام، مقام عظمی ولایت حضرت امام خامنه ای، “مدظله‌العالی” خط و مشی سیاست و چگونگی زیستن را در کلام گرانقدر خود به ایرانیان و جهانیان آموزش داده اند.

با این وصف حرفْ حرفْ و جمله جمله ی بیانات آن مقام عظمی را باید آویزه گوش کرده و هر آینه دوری و انحراف از آن به نابودی منجر خواهد شد.

بعد از چند سال بداخلاقی و کج سلیقگی در مورد اداره فوتبال کشور و سوء مدیریت در باشگاه داری ایران، با حضور سردار آجرلو و تیم همراهش، حق وحقوق باشگاه استقلال مطالبه شده و این باشگاه قصد دارد در چهارچوبه قانون و احترام ویژه به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حق حقه هواداران خود را گرفته و به آنان آن برگرداند.

صبح امروز سمیعی سخنگوی باشگاه استقلال به تاسی از رهبر بزرگ ایران و جهان، جمله ای را برزبان آورد و هدف از آن این بود که باشگاه مردمی استقلال که بی گمان سرمایه ملی محسوب می شود، نخواهد گذاشت همچون گذشته مورد ظلم واقع شده و از بیت المال تحت اختیار خود برحسب فرمایش ایشان دفاع و صیانت خواهد کرد.

جای تعجب است که مسئول بلند پایه فدراسیون که انتصاب او بی گمان تحت قوانین و شرایطی است که از آن می توان به پایبندی و اعتقاد راسخ به نظام مقدس جمهوری اسلامی و گوش سپردن به بیانات رهبری اشاره کرد، بدون توجه به کلام گفته شده و منبع آن، بی پروا پاسخی می دهد که دل را می لرزاند و ذهن را به صداقت مجموعه مدیریتی فوتبال بدبین می کند.

اگر آقا و مقتدای ایران و جهان اسلام در جواب هوچی گری آمریکا و اسرائیل و عمال وابسته آنان، مقتدرانه سخن می گویند و از پاسخ دندان شکن به کوچکترین تحرک نابجای اجنبی ها گفته اند و به مسئولین و مردم می آموزند که باید در برابر ظلم ایستاد و از جان مایه گذاشت، قرار نیست این کلام که خط والرسم مدیران حال حاضر باشگاه استقلال قرار گرفته و با حضور پاک مردان این دیار در حال اجرا است، مورد هجمه و “تاسف بارانه” مورد تمسخر کسانی قرار بگیرد که متولی بوده و داعیه موفقیت هایی دارند که انتهایش جز ضرر و زیان در مورد کل فوتبال و سود در مورد عده ای خاص نبوده است.

جامعه هوادارای استقلال که همواره در عمل تابع نظام و رهبر بزرگ خود بوده وهستند، خواستار برخورد جدی با این کجروی ها و بررسی دقیق عملکرد مسببان آن هستند.

 

بیشتر ببینید:

صندوقچه اسرار آبی / با حضور علیرضا اکبرپور

مصاحبه اختصاصی استقلال مگ با مهدی فنونی زاده

اینستاگرام استقلال مگ

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید