ادامه واکنش‌ها به حواشی لیگ دسته دوم؛ سازمان لیگ و فدراسیون با متخلفان مماشات نمی‌کنند

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهرداد شفیعی‌راد در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد شرایط برگزاری مسابقات گروه دوم لیگ دسته دوم اظهار داشت: چهارشنبه شب سه مسابقه برگزار شد که نتایج آنها شائبه‌برانگیز بود. در این دیدارها شهید قندی یزد ۱۰ بر یک سردار بوکان را شکست داد، شهرداری ماهشهر ۶ بر صفر پاس همدان را برد و شاهین بندرعامری ۵ بر یک میلادمهر تهران را شکست داد که براساس نتایج به دست آمده بلافاصله روز بعد در روز پنجشنبه موارد طی جلسه‌ای که با ریاست سازمان لیگ آقای بهاروند برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت. ایشان دستور بررسی دقیق‌تر موضوع و جمع‌آوری مستندات جهت ارجاع به ارکان قضایی فدراسیون را صادر کرد و بر همین اساس نیز اعلام شد که زمان جلسه هماهنگی دیدار پلی‌آف و به تبع آن برگزاری دیدار پلی‌آف منوط به انجام بررسی‌های بعدی خواهد بود.

وی افزود: سازمان لیگ فوتبال ایران با توجه به حساسیت و اهمیت مسابقات هفته‌های پایانی در جدول لیگ دسته دوم از قبل باشگاه‌ها و هیئت‌های فوتبال را مکلف کرده بود که نسبت به انجام فیلمبرداری از مسابقات و تحویل سریع آن به نماینده ویژه سازمان لیگ اقدام کنند. بر همین اساس فیلم این مسابقه بلافاصله پس از انجام مسابقات توسط ناظران و مسئولان به سازمان لیگ رسید و با دستور ریاست سازمان لیگ در همان روز شنبه مسابقه پلی‌آف بین دو تیم شهید قندی یزد و ویستا توربین جهت بررسی‌های بعدی و تا حصول نتیجه لازم تعلیق شد تا ارکان قضایی فدراسیون فوتبال به این مسابقات رسیدگی کنند.

مسئول لیگ دسته دوم فوتبال با اشاره به شرایط تیم ویستا توربین گفت: در دیگر بازی پلی‌آف باشگاه ویستا توربین حضور دارد که نقشی در این قضایا نداشته و باید شرایط و منافع این تیم در نظر گرفته شود که مجبور است تا تعیین تکلیف پرونده این مسابقات تیم خود را حفظ کند و در حساس‌ترین بازی فصل در پلی‌آف حضور داشته باشد. با این حال قرار نیست دقت را فدای سرعت کنیم. اگر تخلفی در این مسابقات شائبه‌برانگیز ثابت شود قطعاً ارکان قضایی فدراسیون فوتبال همانطور که ریاست محترم فدراسیون اعلام کرد با متخلفان در هر جایگاه و مقامی برخورد قاطع و قانونی انجام خواهد داد. قطعاً سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در این موارد هیچ‌گونه مماشاتی با هیچ شخصی نخواهند داشت. سازمان لیگ فوتبال ایران همواره بر اجرای سالم مسابقات تأکید داشته است و دارد و طبق سنوات گذشته تلاش می‌کند که هیچ حقی از هیچ تیمی تضیع نشود.

واکنش عزیزی‌ خادم به شائبه تبانی در لیگ دسته دوم: وضعیت را برای متخلفان در داخل و خارج از فدراسیون ناامن می‌کنیم

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید