اختصاصی / اختلاف یحیی و صدری به اوج رسید

آخرین خبرها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

اختلاف یحیی و صدری به اوج رسید

 

ادامه محرومیت باشگاه پیروزی از حضور در نقل و انتقالات باعث به اوج رسیدن اختلاف بین یحیی گل محمدی و صدری شده است.

این باشگاه همچنان در تلاش است تا با پرداخت کامل مطالبات گابریل کالدرون سرمربی پیشین خود و خواکین دستیار او بتواند پنجره نقل و نتقالاتی را برای ثبت قرارداد دو بازیکن تاجیکستانی و خریدهای بعدی یحیی گل محمدی باز کند.
منوچهر صفروف و وحدت هنانوف با وجود همراهی پیروزی در هفته‌های اخیر به دلیل مشکل به وجود آمده نمی‌توانند در ترکیب این تیم به میدان بروند.موضوعی که عصبانیت سرمربی را به همراه داشته است و کاسه صبر او را لبریز کرده است. جناب گلِ محمدی که تحت فشار به خاطر نتایج این تیم در پنج هفته ابتدایی است از مجید صدری سرپرست باشگاه خواسته تا اجازه تأخیر در روند پایان یافتن محرومیت این باشگاه ندهد.
همین موضوع موجب اختلاف هایی در اردوی قرمز ها شده که می تواند حاشیه های زیادی برای این تیم ایجاد کند.
با این حال باید از مسئولان و هواداران این تیم پرسید آن زمان که همه ملی پوشان را با کمک حسین هدایتی ها و سلطانی فر ها می خریدید آیا نباید به فکر پس دادن پولشان هم می بودید؟
حمایت های بی رویه امروز جواب خود را خواهد داد مخصوصا اینکه بابت نتایج بد مدیران پیروزی هم از گل محمدی دلخورند و ممکن است این موضوع به جدایی سرمربی پیروزی بیانجامد که البته تبعات آن بریز و بپاش هایی است که دیگر تیم ها از آن محروم بودند.

 

به قلم: محمد سرشته داری

 

بیشتر ببینید:

تونل زمان / مرور یک بازیِ خاطره‌انگیز با ستاره آن شبِ بیادماندنی؛ استقلال; دالیان با علی موسوی (پارت ۱)

صندوقچه اسرار آبی / با حضور علیرضا اکبرپور

اینستاگرام استقلال مگ

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید