آقای علی نژاد دست از سر استقلال بردارید!/پدر این تیم را با دخالت‌های خود درآوردید/می‌خواهند استقلال را نابود کنند!

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، اظهارات مهدی علی نژاد در خصوص مشکلات به وجود آمده میان اعضای هئیت مدیره باشگاه استقلال و مدیرعامل این باشگاه بر سر برکناری ناصر فریاد شیران واکنش های متعددی به دنبال داشت به شکلی که اکثر قریب به اتفاق پیشکسوتان از نحوه دخالت های معاون وزیر ورزش و جوانان در امور داخلی باشگاه استقلال به شدت گلایه داشتند.

علی جباری، پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت و گو با آوای استقلال در خصوص صحبت های امروز علی نژادگفت: تعجب می کنم که چرا آقای علی نژاد دست سر استقلال برنمی دارد و با دخالت های خود در کارهای مدیریتی باشگاه استقلال همچنان در امور باشگاه نقش آفرینی می کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال خطاب به معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: آقای علی نژاد شما چه کاره استقلال هستید که مدام در کارهایش دخالت می کنید؟ لطف کنید دست از سر استقلال بردارید که با همین دخالت ها پدر این تیم را در آورده اید.

وی در ادامه افزود: وقتی هیات مدیره برکناری فریادشیران را تصویب کرده چرا علی نژاد باید بیاید و دخالت کند؟ متاسفانه ایشان خیلی عجیب می گویند که هیات مدیره و مددی دچار سوتفاهم شده اند در حالی که خودش می خواهد به نادرست همه چیز را به نفع خودش خوب نشان بدهد. این ها دست به یکی کرده اند و می خواهند استقلال را نابود کنند‌.

جباری در ارتباط با حضور فریاد شیران در راس آکادمی باشگاه استقلال گفت: او از خانواده استقلال نیست و کارهایی که انجام داده در خور مدیر آکادمی استقلال نیست. فریاد شیران سر رفاقت با مددی و علی نژاد در آکادمی حضور دارد و من امیدوارم واقعا علی نژاد دست از دخالت علیه استقلال بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید