آخرین یاغی رمز انتقاد از سرمربی استقلال

آخرین خبرها

آخرین یاغی رمز انتقاد از سرمربی استقلال

آخرین یاغی رمز انتقاد از سرمربی استقلال

پایگاه خبری فوتبالی- آخرین یاغی فوتبال ایران حالا نقش سوژه انتقاد از سرمربی استقلال را بازی می‌کند.

به گزارش فوتبالی، استقلالی شدن آرمان رمضانی عجیب‌ترین اتفاق نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر بود. بازیکنی که در پرسپولیس دوران کابوس‌واری را پشت سر گذاشته بود منتهی فرهاد مجیدی که اعتقاد ویژه‌ای به این بازیکن داشت، تصمیم گرفت او در آبی‌پوش کند.

فراز کمالوند که آن زمان مدیر فنی استقلال بود درباره دلیل جذب این بازیکن گفته بود:” استقلال به بازیکنی با ویژگی‌های آرمان رمضانی نیاز داشت و باید یک مهاجم نوک می‌گرفتیم. ما طبق عملکرد شش‌ماهه یک بازیکن تصمیم به جذب او نگرفتیم. شاید یک بازیکن به تیمی برود و نتواند خودش نشان دهد اما عملکرد او در سایپا خوب بود و ما طبق همان عملکرد اقدام به جذب او گرفتیم. او بازیکنی است که مجیدی سال گذشته هم به فکر جذبش بود.  “

کمالوند در آن زمان درباره خرید عجیب استقلال قول ویژه‌ای به هواداران تیمش داده بود:” او در بازی‌های خاص می‌تواند به داد استقلال برسد. ملاک برای قضاوت این بازیکن نباید فقط ۶ ماه اخیر باشد. از هواداران می‌خواهیم که به کادرفنی اعتماد داشته باشند و بدانند که کادرفنی استقلال برای هر تصمیمی که می‌گیرد برنامه و هدف مشخصی دارد. به هواداران این قول را می‌دهیم که ورژن جدیدی از آرمان رمضانی را ببینند.”

آرمان رمضانی تا امروز ۶ بازی برای استقلال انجام داده اما در هیچکدام از این بازیها هیچ شباهتی به بازیکنی نداشته باشد که بتواند نیازهای تیمش را برطرف کند.

او دیشب هم در آن چند دقیقه‌ای که در میدان بود نتوانست کار خاصی انجام دهد تا چند ساعت بعد از این بازی، امید روانخواه، این بازیکن را سوژه انتقاد از سرمربی استقلال کند و درباره او بگوید: مجیدی در نیم فصل آرمان رمضانی را از پرسپولیس خریداری کرد اما با چه هدف و برنامه ای این بازیکن را از رقیب خرید. این خرید را مقایسه کنید که مثلا رئال مادرید رفت از بارسلونا فیگو را خرید. استقلال باید بهترین بازیکن پرسپولیس را بخرد نه چنین بازیکنی را.

۱۹۸۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید