مهدی قائدی فرشته نجات اسکوچیچ

آخرین خبرها

قائدی برگ برنده اسکوچیچ

به گزارش استقلال مگ، با وجود ترافیک سنگین در فاز تهاجمی تیم ملی، بدون تردید اسکوچیچ روی توانایی‌های مهدی قائدی مهاجم خوش‌تکنیک استقلال حساب ویژه‌ای باز کرده است.

تنها نماینده‌ی استقلال در چند بازی سرنوشت‌ساز تیم ملی می‌تواند یکی از ارکان موفقیت تیم اسکوچیچ به‌خصوص در دقایقی باشد که به‌اصطلاح کار بازی گره خورده. پسری که کارش نجات‌دادن تیم از مخمصه‌های آزاردهنده است.

مهدی، پا به توپی که چند سال پیش یک جماعتِ بی‌شمار نگران سرنوشت و آینده‌اش بودند، ماجراجویی‌هایِ لذت‌بخش در مستطیل‌سبز را شروع کرد. کاری که خوب بلد بود، کاری که چند سال است تکرار می‌کند. او بازی به بازی سراغ پیشرفت ‌رفت و خیلی زود شد عصای دست استقلال.

فوتبالیستی که اسیر لایک و کامنت‌هایِ کشنده نشد و با توجه به سن و سالش، می‌رود تا از نام خود یک بازیکن بزرگ در فوتبال این مملکت به یادگار بگذارد. پسری که مستعد فروپاشی بود و آماده برای تسلیم شدن در مقابل سرنوشت، خیلی زود بند کفش‌ها را محکم کرد و فشنگ‌تر از همه، حاشیه را دریبل زد تا امروز فقط او باشد که از استقلال خود را در تیم ملی می‌بیند.

پنج سال پیش، باشو همان ۱۷ ساله‌ای بود که می‌رفت تا آماده شود برای فرورفتن در نقش قربانی روزگار. استعداد بی‌نظیر اما بخشی از ماجراجویی مهدی قائدی شد و به او کمک کرد تا دوام بیاورد و نشود اینگونه که سالها بعد در کنار مجاهد خذیراوی، سوختن استعداد یک بازیکن خاص دیگر هم به غم‌های فوتبالی‌مان اضافه شود.

مخلص کلام اینکه قائدی امروز می‌تواند یک برگ برنده و حتی فرشته‌ی نجات اسکوچیچ باشد. بازیکنی که ژست‌های تکراری در گلزنی‌های متعدد و متنوع‌ِ این دو سه سال اخیر، خود نشان از درخششِ همیشگی‌اش بوده.

 

بیشتر بخوانید:

اشتباه باورنکردنی اسکوچیچ در اردوی تیم ملی/ کی‌روش بود چه رفتاری می‌کرد؟

دلال ها در کمین ستاره های استقلال!

سایت رسمی باشگاه استقلال.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید